نوزدهمین شماره مجله «فناوری مهر» منتشر شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرنگار مهر، این شماره از مجله «فناوری مهر»، در بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات، پرونده کاملی به گسترش فعالیت پیام رسانهای ایرانی و شکستن انحصار تلگرام اختصاص یافته و به تمامی اقداماتی که تاکنون برای گسترش شبکه های پیام رسان بومی در کشور اتفاق افتاده اشاره شده است. در این بخش، اخباری مربوط به تدوین لایحه حفظ حریم خصوصی در پیام رسانها و نیز بخشنامه ممنوعیت استفاده از تلگرام و سایر پیام رسانهای خارجی توسط دستگاههای اجرایی دیده می شود.

بخش علم و دانش نوزدهمین شماره مجله فناوری مهر، گزارشی ویژه از شگفتی های دنیای علم دارد. انتشار لیست ۱۶ کشوری که بیشترین تولید علم را دارند در کنار خواندنی های حوزه علم و دانش از دیگر اخبار مهمی است که در این بخش منتشر شده است.

در بخش فناوری های نوین این شماره از مجله فناوری مهر، مروری بر آخرین یافته های دانشمندان ایرانی در یک سال اخیر دارد و گزارشی با عنوان امکان تشخیص سرطان با فناوری هسته ای به مناسبت روز فناوری هسته ای از دیگر مطالب خواندنی این بخش است.

این بخش در گزارش مهم دیگری به موضوع ذخایر زیستی پرداخته است.

نوزدهمین شماره مجله «فناوری مهر» در بخش فناوری خودرو گزارش های مختلفی از معرفی خودروهای خودران دارد که با بکارگیری فناوری، جنجال به پا کرده اند. در این بخش اخبار جذابی از جمله خودروهای آینده با هوا حرکت می کنند و گران ترین خودروی اسپرت جهان دیده می شود.

این شماره در بخش هوا و فضا نیز از برنامه های سازمان فضایی در سال جاری برای توسعه فناوریهای فضایی در کشور خبر می دهد.  گزارش خواندنی از مهمترین شایعات نجومی از دیگر مطالب مهمی است که در این شماره از مجله فناوری مهر آمده است.

شماره نوزدهم مجله فناوری مهر در ۶۹ صفحه در قالب فایل PDF از اینجا قابل دریافت است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

بوت‌کمپ برنامه‌نویسی برگزار می‌شود
دسترسی به «وی چت» و «تیک تاک» در آمریکا از یکشنبه محدود می شود
حمله هکری به یک بیمارستان، بیمار آلمانی را کشت
قابلیت های جدید «آی او اس» مشخص شدند