نوکیا و دویچه تله کام در کنگره جهانی موبایل شرکت نمی کنند


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از  رویترز،پس از ال جی،آمازون، اینتل وانویدیا، اکنون نوکیا و شرکت «دویچه تله کام»  جدیدترین شرکت هایی هستند که به دلیل شیوع ویروس کرونا از شرکت در کنگره جهانی موبایل ۲۰۲۰ اجتناب می کنند. به این ترتیب احتمال لغو شدن رویداد مذکور بیشتر می شود.

یکی از منابع آگاه به رویترز فاش کرده شرکت آلمانی دویچه تله کام در این مراسم شرکت نمی کند و احتمالا اپراتورهای مخابراتی دیگر نیز با انتشار بیانیه ای از شرکت اجتناب کنند.

از سوی دیگر شرکت فنلاندی نوکیا هم در بیانیه ای اعلام کرد: نوکیا تصمیم دارد طی رویدادهای «نوکیا لایو» به طور مستقیم با مشتریان ارتباط برقرار کند. در این رویدادها دموهای صنعتی و رونمایی از محصولاتی که قرار بود در کنگره جهانی موبایل برگزار شود، برای مشتریان نمایش داده می شود.

علاوه بر نوکیا، شرکت فرانسوی-ایتالیایی تراشه سازی «اس تی ام الکترونیکز» نیز به فهرست شرکت هایی اضافه شده که در ۲۴ فوریه در کنگره جهانی موبایل شرکت نمی کند.

کنگره جهانی موبایل یکی از بزرگترین رویدادهای سالانه صنعت تولید موبایل است و شرکت های مختلف میلیون ها دلار صرف ساخت غرفه و سرویس های مختلف آن می کنند.

به گفته منابع آگاه هیئت مدیره GSMA (برگزار کننده کنگره جهانی موبایل) روز جمعه جلسه ای برگزار می کند تا گزینه های پیش رو برای برگزاری این مراسم را بررسی کند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

تمامی خدمات تأمین اجتماعی تا ۶ ماه آینده الکترونیکی می شود
امکان ثبت نام کاربر جدید در وی چت تعلیق شد
کمپین ۶ ماهه چین برای پاکسازی اپ ها
سری موبایل جدید موتورلا با دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی عرضه می شود