نیازمندی‌های فنی راه‌اندازی خودروی هوشمند استخراج شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، معصومه خوش بختیان مجری پروژه گفت: به منظور آشنایی با فناورهای نوین در سطح جهان و شناخت ابعاد گوناگون فناوری خودرویی خودران و متصل، پروژه کاربردی-راهبردی «استخراج الزامات و نیازمندی‌های فنی راه اندازی پایلوت عملیاتی جهت ارائه سرویس‌های خودرویی هوشمند» در پژوهشگاه ICT انجام و به پایان رسید.

وی هدف از این پروژه را به روز رسانی و ارتقا دانش و بهبود شبکه زیرساختی کشور و نهادینه کردن و آمادگی برای توسعه زیرساخت‌های شبکه‌ای و ایجاد فضای کسب و کار در کشور عنوان کرد.

مجری پروژه گفت: این پروژه در راستای تفاهم نامه منعقده با یکی از مناطق آزاد کشور، با توجه به آغاز حرکت به سمت اقتصاد دیجیتال و در راستای برنامه جامع «ایران هوشمند» به عنوان پایلوت اجرایی می‌شود.

مهندس خوش بختیان با اشاره به زیرساخت‌های ارتباطی ایجاد شده و آمادگی در پیاده سازی شبکه تلفن همراه ۵G و خدمات کاربردی مرتبط با آن افزود: با توجه به ظرفیت‌های پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در پشتیبانی از تحقیق و توسعه فناوری‌های نوین و رسالت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در توسعه فناوری‌های حوزه حمل و نقل هوشمند، این پروژه با هدف ارائه نیازمندی‌های فنی راه‌اندازی پایلوت عملیاتی جهت ارائه خدمات ون / شاتل خودران انجام شد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

آمار تراکنشهای دیجیتال/ بلوغ ۷۰ درصدی دستگاهها در خدمات الکترونیک
آمریکا با ادغام انویدیا و ARM مخالفت کرد
افشاگر فیس بوک درباره اصلاح قانون به کنگره مشاوره داد
تقاضا برای آیفون ۱۳ کاهش یافت