هدایای ویژه مشترکین سیم کارت های شاتل موبایل در شب یلدا


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، به نقل از شرکت شاتل موبایل، این اپراتور تلفن همراه با پوشش سراسری ۳G و ۴G و پیش شماره ۰۹۹۸، به مناسبت «شب یلدا» ۲.۵ گیگابایت اینترنت شاتل موبایل پلاس روزانه را با قیمت ویژه ۲,۵۰۰ تومان در کنار ۱۵,۰۰۰ تومان تخفیف (بدون سقف) در سامانه آنلاین رزرو غذا اسنپ فود، به مشترکین خود عرضه می‌کند.

بر اساس این گزارش، مشترکین سیم‌کارت های شاتل موبایل از ابتدای روز پنجشنبه ۲۸ آذر تا پایان روز شنبه ۳۰ آذر می‌توانند برای فعال‌سازی بسته اینترنت ویژه شب یلدا از طریق کد دستوری #۸*۱*۱*۲*۱*، کنترل حساب اینترنتی my.shatelmobile.ir و وب سایت شاتل موبایل اقدام کنند.

همچنین کد تخفیف اسنپ فود از طریق پیامک برای مشترکین ارسال شده و مشترکین از ۲۸ آذر تا ۴ دی فرصت دارند از ۱۵,۰۰۰ تومان تخفیف بدون سقف در این سامانه استفاده کنند.

متقاضیان برای انتخاب شماره و خرید سیم‌کارت شاتل با پوشش سراسری ۳ G و ۴ G و پیش‌شماره ۰۹۹۸ و کد یک، می‌توانند به وب‌سایت شاتل موبایل به نشانی www.shatelmobile.ir مراجعه نمایند و یا از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ به صورت ۲۴ ساعته با کارشناسان پشتیبانی شاتل موبایل تماس بگیرند.

درباره شاتل موبایل

شرکت توسعه ارتباطات همراه شاتل (شاتل موبایل) به عنوان شبکه همراه گروه شرکت‌های شاتل، در سال ۱۳۹۴ و با هدف تمرکز روی نسل‌های جدید خدمات ارتباطی بیسیم مبتنی بر شبکه‌های تلفن همراه، TD-LTE و Wi-Fi عمومی تاسیس شد، این شرکت در اسفند ۱۳۹۵ موفق به دریافت “پروانه نوع اول اپراتور مجازی تلفن همراه” (Full MVNO) از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان نسل جدید اپراتورهای تلفن همراه کشور شد و در کمتر از ۶ ماه پس از صدور این پروانه، موفق به راه اندازی تجاری نخستین شبکه کامل تلفن همراه نسل جدید کشور با نام تجاری “شاتل موبایل” شد.

شاتل موبایل خدمات ارتباطی همگرای ثابت و سیار بر پایه اینترنت را به صورت یکپارچه بعنوان نسل جدید اپراتورهای تلفن همراه به مشترکین خود با پیش‌شماره ۰۹۹۸ و کد ۱ در سراسر کشور ارائه می‌کند.

این مطلب، یک خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

فیس‌بوک اطلاعاتی درباره توزیع تبلیغات سیاسی افشا می کند
مرکز تبادل اطلاعات کشور باید دارای مدل اقتصادی شود
اجرای قانون شبکه های اجتماعی در فلوریدا لغو شد
مسائل کلیدی در اخلاق فضایی چیست؟