هدست واقعیت مجازی دانش آموزان را به سفرهای علمی می برد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، این هدست ها که بر مبنای هدست های دی دریم شرکت گوگل طراحی شده اند سفرهای آموزشی را در ۷۰۰ محیط شبیه سازی شده برای علاقمندان ممکن می کنند.

دانش آموزان با استفاده از این هدست ها می توانند ویدئوهای جذابی از حیات وحش و دنیای زیرآب را به صورت سه بعدی مشاهده کنند و از حس حضور در این محیط های بکر و دست نخورده لذت ببرند. در این ویدئوها نقاطی به عنوان نقاط توقف درنظر گرفته شده تا معلم در این بخش ها اطلاعات اضافی را برای دانش آموزان توضیح دهد یا به سوالات آنها پاسخ دهد.

لنوو هدف از تولید هدست های یادشده را تسهیل ارائه آموزش به دانش آموزان عنوان کرده و معتقد است از این طریق می توان مفاهیم مختلف را بهتر و عمیق تر به آنان منتقل کرد. برخی اطلاعات آموزشی نیز در این مجموعه برای معلمان برای افزایش آگاهی های آنها و آشنایی با این شیوه آموزشی تازه در نظر گرفته شده است.

این هدست ها همراه با تبلت های ۱۰ اینچی تب ۴ پلاس لنوو، روترهای تجاری Ruckus R۵۱۰، ویدئوهای آموزشی و غیره عرضه می شود. این مجموعه برای کلاس های سه، ده و چهل نفره عرضه می شود و حداقل قیمت آن ۲۸۹۹ دلار است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

سیستم عامل هواوی با کمک محققان روس توسعه می یابد
تکمیل زیرساخت‌های شبکه ملی اطلاعات تا پایان دولت
اجرای طرحی برای آرشیو کردن بخش زیادی از اینترنت
دانش فنی کافی برای تولید صنایع مخابراتی در کشور وجود دارد