هشتمین ماراتون برنامه نویسی موبایل مهرماه برگزار می شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرنگار مهر، هدف اصلی این رویداد برنامه نویسی که توسط دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود، شناسایی تیم های برنامه نویسی برجسته کشور، شناسایی ایده های بکر و خلاقانه و ورود این تیم ها به بازار کار است.

این رویداد یکی از معتبرترین مسابقات در حوزه برنامه نویسی تلفن همراه کشور به شمار می آید که از سال ۱۳۹۰ تاکنون ۷ دوره آن در سطح کشور برگزار شده و تیم های برنامه نویسی متعددی را وارد بازار کار کرده است.

هشتمین ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه کشور ۱۲ تا ۱۴ مهر ماه ۱۳۹۹ در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار می شود و ثبت نام در آن رایگان است. 

دانشگاه صنعتی شریف پایان مهلت ثبت نام را ۲۵ شهریورماه اعلام کرده است.

در این مسابقات تیم های برنامه نویسی ۴۸ ساعت فرصت دارند تا نسخه اولیه یک برنامه تلفن همراه در حوزه های مشخص شده توسط کمیته ارتباط با صنعت مسابقه را به تیم داوری تحویل دهند.

در کل این مدت تیم ها در محل برگزاری رویداد قرنطینه هستند و تیم های داوری و مشاور به صورت کامل بر نحوه عملکرد تیم ها نظارت می کنند. در انتها تیم های برتر با نظر داور ها به مرحله نهایی راه پیدا می کنند و فرصت خواهند داشت تا مجددا برنامه خود را برای داوران ارائه دهند.

گروه ها در قالب تیم های ۲ تا ۴ نفره خواهند بود و تامین محل استراحت، وعده های غذایی، میان وعده ها و اینترنت پرسرعت بر عهده برگزار کننده ماراتون است.

تیم های برتر مسابقات علاوه بر دریافت جوایز نقدی و غیر نقدی شانس بالایی برای استخدام در شرکت های معتبر حوزه ICT  خواهند داشت.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

حمله سایبری به دولت، پارلمان و دانشگاه‌های بلژیک
ناگفته‌هایی از مشکلات اینترنت ثابت/رگولاتوری مانع توسعه صنعت ICT
گوگل میزبان تبلیغات گرانفروش می شود
تولید نرم افزاری که نقاط ضعف و قوت خط تولید را مشخص می کند