هفتمین جشنواره فناوری اطلاعات کشور برگزار می شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر، این جشنواره با هدف انتقال تجربه در حوزه فناوری اطلاعات، ارائه دلایل موفقیت و شکست افراد سرشناس در این حوزه، ایجاد انگیزه برای راه اندازی کسب وکار های نوین و خلاقانه و بررسی چالش های پیش روی استارت‌آپ های موفق و نوپا برگزار می شود.

گروه Sharif ICT در دانشگاه صنعتی شریف با همکاری مرکز نوآوری فناوری اطلاعات و ارتباطات و پارک علم و فناوری این دانشگاه و با حمایت سازمان فناوری اطلاعات، سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هفتمین جشنواره فناوری اطلاعات کشور را برگزار می کند.

در این رویداد که در تاریخ اول اسفندماه سال جاری در محل دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود، افراد سر شناس در حوزه فناوری اطلاعات تجربیات و داستان های موفقیت و شکست های خود را در قالب سخنرانی های کوتاه برای مخاطبان مطرح می کنند.

سخنرانی ها به سبک کنفرانس های TEDx انجام شده و پس از اتمام رویداد در قالب کلیپ های تدوین شده در سایت رسمی رویداد، سرویس های اشتراک ویدئو و شبکه های مجازی به اشتراک گذاشته می شوند.

در حاشیه این سخنرانی ها پنل های تخصصی، چالشی و کارگاه آموزشی نیز برگزار می شود.

ثبت نام در این رویداد از ابتدای دی ماه آغاز شده و تا ۲۰ بهمن سال جاری ادامه خواهد داشت.

اطلاعات تکمیلی در وبسایت رویداد به آدرس www.itweekend.ir موجود است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

فیس‌بوک اطلاعاتی درباره توزیع تبلیغات سیاسی افشا می کند
مرکز تبادل اطلاعات کشور باید دارای مدل اقتصادی شود
اجرای قانون شبکه های اجتماعی در فلوریدا لغو شد
مسائل کلیدی در اخلاق فضایی چیست؟