همایش آینده شغلی فناوری اطلاعات برگزار می شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر، همایش آینده شغلی فناوری اطلاعات به بررسی آینده شغلی هر یک از مشاغل و حوزه های فناوری اطلاعات با رویکرد تیپ شناسی شخصیتی می پردازد.

همزمان با این همایش که توسط آزمایشگاه یادگیری فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شریف (لایتک) برگزار می شود، ششمین جشنواره تابستانی نیز با اهدای گواهینامه دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.

این آزمایشگاه در راستای توسعه نیروی انسانی و مهارتهای فنی و تخصصی افراد جهت حضور در مشاغل مختلف فناوری اطلاعات، اقدام به برگزاری این جشنواره کرده است.کلیه دانشجویان، فارغ‌التحصیلان رشته‌های مختلف و همچنین دانش آموزان سال‌های آخر دبیرستان می‌توانند از فرصت این دوره‌ها برای آمادگی ورود به محیط کار و یا افزایش بهره‌وری شغلی استفاده کنند.

در این جشنواره، ۱۸ دوره آموزشی در قالب ۶ دپارتمان در حوزه‌های طراحی و توسعه وب، برنامه نویسی جاوا، لینوکس و متن باز، پایگاه‌های داده، برنامه نویسی موبایل، مهندسی شبکه، برنامه نویسی ، پایتون، رایانش ابری، ابرداده، گرافیک و هنرهای دیجیتال  و… برگزار می‌شود. همه دوره‌ها عملی، آزمایشگاهی و پروژه محور خواهند بود و به شرکت کنندگان دوره، مدرک رسمی دانشگاه صنعتی شریف تعلق خواهد گرفت. 

ثبت نام برای حضور در ششمین جشنواره تابستانی لایتک دانشگاه صنعتی شریف آغاز شده و شرکت در این جشنواره از طریق وبسایت آزمایشگاه یادگیری فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شریف امکان پذیر است.

همایش رایگان آینده شغلی فناوری اطلاعات و ششمین جشنواره تابستانی از ۱۷ تا ۳۰ شهریورماه برگزار می‌شود.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

بدون حضور خودتان در عکس سلفی بگیرید!
مسابقات چالش‌های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار می شود
مایکروسافت از فایل های شخصی کاربران محافظت می کند
احساس حضور در تالار موسیقی با تبلت‌ جدید هوآوی