همه تلفن‌های WLL جمع آوری و به نسل جدید ارتقا پیدا کرده است


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرنگار مهر، محمد جواد آذری جهرمی صبح جمعه در جلسه کارگروه ارتباطات و فناوری اطلاعات شهرستان لنگرود ضمن تبریک هفته دولت، اظهار کرد: ۱۰ میلیارد سرمایه گذاری در شهر لنگرود برای توسعه شبکه شهری و روستایی و فیبر نوری تخصیص یافته است.

وی با بیان اینکه اقدامات خوبی برای توسعه شبکه روستایی و شهری انجام شده است، ادامه داد: در پنج ماه گذشته در حوزه ارتباطات  شاهد پوشش روستایی عطاکوه با نسل سوم و بهره برداری از  ۲۸ سایت فورجی در منطقه شهری، سایت‌های  فورجی و تری در  ۲ روستایی ش بوده‌ایم که با توجه به ظرفیت گردشگری در شهرستان لنگرود زیر ساخت‌ها باید بیش از این شود.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: همه تلفن‌های WLL جمع آوری و به نسل جدید ارتقا پیدا کرده است نباید تلفن‌های مردم دچار اختلال شود.

وی در ادامه با اشاره به گردشگرپذیر بودن شهرستان، تصریح کرد: ورود گردشگر برای رونق اقتصادی این شهرستان نعمت بزرگی است و باید کمک کنیم تا با بهبود شرایط و بهره گیری از ظرفیت‌های مردمی ورود گردشگر افزایش یافته و مشکلات مردم نیز حل شود.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

پارلر خواهان احیای سرویس در آمازون شد
حمایت از ایده های هوش مصنوعی برای تحلیل متون کتابخانه‌ای
ارتباط تلفنی مشترکان ۶ مرکز مخابراتی دچار اختلال می شود
لنز ایرانسل میزبان اجرای آنلاین نمایش «زخم مدینه»