همکاری مشترک سندیکای صنعت مخابرات و صنف رایانه کلید خورد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر، زمینه های همکاری‌های مشترک میان سندیکای مخابرات ایران و سازمان نظام صنفی رایانه‌ای با حضور محمدباقر اثنی‌عشری رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای و فرامرز رستگار دبیر سندیکای مخابرات ایران، بررسی شد.

در این نشست، فرامرز رستگار سابقه‌ای از شکل‌گیری و تشکیل سندیکای مخابرات و حوزه‌ فعالیت‌های آن را تشریح کرد.

وی با اشاره به سالگرد بیست سالگی تاسیس سندیکا، اشاره کرد که این سندیکا با ۲۰ شرکت ایجاد شد اما هم اکنون بر اساس تعریف عام‌تری از صنعت و حضور شرکت‌های ارائه‌کننده خدمات فنی و مهندسی در حوزه مخابرات، در کنار شرکت‌های تولیدکنندگان تجهیزات مخابراتی، تعداد اعضای آن به ۱۲۴ شرکت رسیده است.

محمدباقر اثنی‌عشری رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای نیز با اشاره به توسعه بازار فناوری اطلاعات و ارتباطات و در هم تنیده شدن کسب‌وکارها و میدان‌های کاری مشترک شرکت‌های حوزه فناوری ارتباطات و فناوری اطلاعات، تاکید کرد: این دو حوزه هم اکنون مسائل مشترکی دارد که می‌توانند توسط این دو نهاد دنبال شود.

در این جلسه سابقه تعامل این دو نهاد تشریح و بر تعامل بیشتر تاکید شد. براین اساس حضور در کمیسیون شبکه و رسیدگی به موضوعات و مشکلات فنی مشترک سازمان نظام صنفی رایانه ای و سندیکای مخابرات، از جمله محورهای مورد بحث بود. از این رو قرار شد، جلسات مشترکی با هدف تبیین نحوه همکاری طرفین برگزار شود.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

دستورالعمل بازگشت ارز برای گوشی‌های موبایل اجرا شد
اطلاعیه مشترک ایرانسل و پیام‌رسان گپ
رهبر کاتولیک ها از اپلیکیشن دعا خواندن رونمایی کرد
نمایش محدودیت سرعت و دوربین های سرعت سنج پلیس در نقشه های گوگل