هواوی در کشورهای جنوب شرق آسیا خدمات ۵G ارائه می دهد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سی جی تی ان، در اوائل فوریه گذشته نشست اتحادیه آسه آن به میزبانی تایلند برگزار شد و هواوی در جریان برگزاری نشست یادشده از عزم خود برای راه اندازی شبکه نسل پنجم تلفن همراه در کشورهای عضو علیرغم تهدیدها و فشارهای آمریکا خبر داد.

دولت آمریکا، هواوی را به جاسوسی سایبری از طریق تجهیزات مخابراتی خود متهم کرده، اما هواوی این ادعاها را رد کرده و کارشناسان مستقل می گویند نگرانی از فتح بازارهای ارتباطی و مخابراتی جهان توسط چین عامل مخالفت آمریکا با فعالیت گسترده هواوی در حوزه خدمات نسل پنجم است.

هواوی پیش از این برای ارائه خدمات نسل پنجم تلفن همراه با اپراتور ماکسیس مالزی به توافق رسیده است. این اپراتور دومین اپراتور بزرگ تلفن همراه در مالزی است. علاوه بر مالزی، برخی اپراتورهای فیلیپینی و تایلندی نیز با هواوی در همین زمینه در حال مذاکره هستند و هواوی تضمین داده که نگرانی های آنها را در حوزه امنیت سایبری نیز برطرف خواهد کرد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

دوازدهمین دوره جشنواره لینوکس دانشگاه امیرکبیر برگزار شد
تیک آبی پیام رسانهای داخلی برای وزیر ارتباطات چقدر ارزش دارد
آزمایشگاه تحقیقات کووید۱۹ در دانشگاه آکسفورد هک شد
چرا ۳ ماه پیش مخابرات مشکلی نداشت