واتس اپ قابلیت جدیدی را برای چتهای گروهی آزمایش می کند


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، سال گذشته نسخه ای از این ویژگی رصد شد اما شرکت وجود آن را تا به اکنون تایید نکرده بود.

در پست وبلاگی واتس آپ آمده است: ویژگی کامیونیتیز به افراد اجازه می دهد گروه های چت جداگانه را تحت یک چتر واحد با ساختاری متناسب ترکیب کنند. با کمک این ویژگی افراد می توانند آپدیت هایی به سراسر کامیونیتی ارسال کنند و به شیوه ای ساده تر گروه هایی کوچکتر برای گفتگو درباره موضوعات مورد نظر خود سازماندهی کنند.

البته این شرکت جزئیاتی درباره اینکه گروه ها چگونه تشکیل می شوند، نداده است. اما سخنگوی واتس اپ اعلام کرد ایده اصلی آن است که راه های ارتباطی بیشتری نسبت به قابلیت های فعلی واتس اپ در اختیار گروه ها قرار داده شود.

واتس اپ آزمایش ویژگی کامیونیتی را در سال جاری برای برخی کشورها آغاز می کند اما به تدریج آن را در سراسر جهان عرضه خواهد کرد.

مارک زاکر برگ مدیر ارشد اجرایی متا پلتفرمز (شرکت مادر واتس اپ) اعلام کرد قابلیت کامیونیتیز یک تغییر بزرگ برای واتس اپ و متا به حساب می آید.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

ارتقای زیست‌بوم هوش مصنوعی برای بهبود سیاستگذاری و توسعه کسب‌وکار
تامین سرویس‌ مورد نیاز دستگاه‌ها برای اتصال به پنجره دولت هوشمند
ابداع اپلیکیشنی برای حمل و نقل نابینایان با وسایل نقلیه عمومی
توئیتر به علت نقض حریم شخصی کاربران ۱۵۰ میلیون دلار غرامت می‌دهد