واکسن کرونا دورکاری را از بین نمی برد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سی ان بی سی، به نظر می‌رسد برخی روندهایی که به دلیل همه گیری ویروس کرونا میان شرکت‌های فناوری به وجودآمده، حتی با عرضه واکسن این بیماری نیز ماندگار باشد. یکی از این موارد دورکاری است.

درهمین راستا جینی رامتی مدیر اجرایی «آی بی ام» معتقد است فناوری دیجیتال حتی با بازگشت وضعیت زندگی به حالت نرمال با عرضه واکسن، شیوه کسب وکار را در سراسر جهان تغییر می‌دهند.

او در این باره می‌گوید: تصور نمی‌کنم این روندهای فناوری تغییر کنند. آنها ادامه می‌یابند و به بخشی از یک مدل هیبریدی از کار کردن تبدیل می‌شوند که در آن برخی در دفاتر اداری و برخی دیگر در خانه به فعالیت شغلی شأن ادامه می‌دهند.

به گفته رامتی توسعه واکسن کرونا سبب ایجاد هنجارهای جدیدی در زندگی می‌شود. اما برخی از وجوه مدل هیبریدی کارکردن همچنان باقی می‌مانند و فرایند دیجیتالی شدن سرعت می‌گیرد زیرا اکنون افراد با امکانات تازه ای روبرو هستند.

شیوع ویروس کرونا علاوه بر گسترش دورکاری در سراسر جهان به افزایش تقاضا برای سرویس‌های سلامت و آموزش دیجیتال منجر شده است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

بازدید اعضای هیات رئیسه مجلس از مرکز مانیتورینگ همراه اول
میزان تشعشعات امواج رادیویی به طور مستمر پایش می‌شود
فناوری وای فای ۷ با سرعت ۲ برابر بیشتر از نسخه قبلی از راه رسید
اتصال ۲۹۷ روستای دیگر به شبکه اینترنت پرسرعت همراه اول