وجدان و اخلاق… / آرش سلطانعلی


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

رسانه تبلیغات - مجری تبلیغات۰


بدون دیدگاه

وجدان و اخلاق… / آرش سلطانعلی

دنیای تبلیغات- بهاریه-  آرش سلطانعلی- نوروز، عید باستانی ایرانیان، جشن نوزایی طبیعت، همواره فرصتی برای بازنگری به فعالیت‌های گذشته و ترسیم مسیری به سوی آینده‌ای پر فروغ بوده است. اما سرعت دنیای امروز گاه باعث می‌شود، اخلاقیات و وجدانیات در پیچ و خم‌های زندگی جا مانده و این آینده تنها در سایه پیشرفت‌های مادی ترسیم شود.

از همین روست که متفکران امروز، بزرگ‌ترین مشکل بشر معاصر را دوری از وجدانیات و اخلاقیات می‌دانند. امروز دنیای بشریت در «خرد و دانش» پیشرفت‌های چشمگیری داشته، اما در زمینه «اخلاقیات» و «کمک به هم‌نوع» که ما را به خودشناسی نزدیک می‌کند، به توفیقاتی جدی دست نیافته‌ است.

هزار و سیصد و نود و پنجمین جشن نوزایی طبیعت را با امید به نوزایی در اخلاقیات و معنویات در حرفه‌ تبلیغات جشن می‌گیریم به امید آنکه توفیقات مادی به دست آمده در مسیری صحیح بکار گرفته شود.

مفتخرم که اعلام کنم «مدرسه تبلیغات ایده» توجه به اخلاقیات در فضای حرفه‌ای تبلیغات را در سرلوحه کار خود قرار داده و در سال پیش رو در قالب طرح‌های حمایتی از اساتید پیش کسوت و مدرسین اخلاق مدار این حرفه و همچنین دانشجویان با اخلاق این مدرسه تخصصی تبلیغات، گامی موثر در جهت ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود برمی‌دارد.

آرش سلطانعلی

مدیر و موسس مدرسه ایده و انتشارات ایده خلاقیت


Print Friendly and PDF

برای دریافت آخرین مطالب، اخبار و تحلیل های دنیای تبلیغات پست الکترونیک خود را در کادر روبرو وارد نمایید و ایمیل ارسالی را تائید نمایید تا هیچ مطلبی را از دست ندهید!کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

دیدگاهتان را بنویسید