وزرای ۳ کشور انتصاب جهرمی را تبریک گفتند


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت ارتباطات، وزرای ارتباطات و رسانه های جمعی روسیه، ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری عربی سوریه و وزیر اقتصاد آذربایجان به مناسبت انتصاب محمدجواد آذری جهرمی به سمت وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران، به طور جداگانه، پیامهای تبریک ارسال کردند.

نیکولای نیکیفوروف وزیر ارتباطات و رسانه های جمعی روسیه در پیامی اعلام کرد:

«جناب آقای محمدجواد آذری جهرمی؛ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران

تبریکات خالصانه و صمیمانه وزارت ارتباطات و رسانه های جمعی فدراسیون روسیه و اینجانب را به مناسبت انتصاب جنابعالی در سمت وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران پذیرا باشید. صمیمانه برایتان آرزوی موفقیت در این سمت عالی دولتی و انجام وظایف پرمسئولیتی که پیش روی شما و نهادتان قرار دارد می کنم و اطمینان دارم که فعالیت شما به توسعه آتی زیرساخت های اطلاعاتی و ارتباطاتی معاصر ایران کمک می کند.

امیدوارم که سنت احترام متقابل، اعتماد و مشارکت سازنده که در سال های گذشته در روابط میان کشورهایمان نهادینه شده است تحکیم یافته و اساس توسعه آتی همکاری متقابلاً ثمر بخش در حوزه مخابرات و فناوری اطلاعاتی- ارتباطاتی شود. اعتقاد دارم که کار مشترکمان ثمرات محسوسی به ارمغان می آورد و سبب تحکیم همکاریهای دو جانبه رشته ای روسیه- ایران می شود.»

درهمین حال علی الظفیر وزیر ارتباطات و فناوری جمهوری عربی سوریه نیز در پیامی نوشت:

«جناب آقای محمد جواد آذری جهرمی

وزارت ارتباطات و فناوری در جمهوری عرب سوریه با بهترین درودها مایل است سمت جدید جنابعالی را تبریک بگوید. امید است همکاری میان دو وزارتخانه ما در راستای منافع و شکوفایی دو کشور برادر ادامه یابد. عالیجناب احترام وافر اینجانب را پذیرا باشید.»

شاهین مصطفی یف وزیر اقتصاد آذربایجان نیز در پیامی آورده است:

«جناب آقای مهندس آذری جهرمی؛ وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات

تبریکات بنده را به مناسبت انتصاب جنابعالی به عنوان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران پذیرا باشید.

این انتصاب نشان‌دهنده اعتماد و اعتقادی است که رهبری کشور به شما و نیز فعالیت‍های چشمگیر شما در دوره‌های گذشته، داشته‌اند.

باور دارم که تلاش‌های مشترک‌مان را برای تقویت هرچه بیشتر روابط بین جمهوری آذربایجان و جمهوری اسلامی ایران در دوره جدید حفظ خواهیم کرد. همچنین فرصت را مغتنم می‌شمارم؛ برای جنابعالی آرزوی طول عمر، سلامتی و موفقیت در فعالیت‌هایتان به منظور خدمت به مردم ایران را دارم.»


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

دسترسی به «وی چت» و «تیک تاک» در آمریکا از یکشنبه محدود می شود
حمله هکری به یک بیمارستان، بیمار آلمانی را کشت
قابلیت های جدید «آی او اس» مشخص شدند
هند فیس‌بوک را عامل نفرت پراکنی علیه مسلمانان دانست