وزیر ارتباطات به شرق هرمزگان سفر می کند


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

حجت الاسلام سید مصطفی ذوالقدر در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به دیدار  با وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات وگزارش برخی از مشکلات در این حوزه گفت: شهرستانهای جاسک وبشاگرد میزبان وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات را در روزهای آینده خواهد بود تا ضمن بررسی ومشاهده میدانی برخی از مشکلات در مورد آنها تصمیم گیری شود.

ذوالقدر بیان داشت:در این سفر قرار است بیش از ١٠دکل همراه اول وایرانسل در شهرستانهای جاسک وبشاگر به ارزش ۶٠میلیارد تومان راه اندازی شود تا مردم روستاهای این دوشهرستان از این خدمات بهره مند شوند.

نماینده مردم شرق هرمزگان عنوان کرد: اپراتورهای دو شرکت همراه اول وایرانسل برای برقرای رومینگ جاده ای وبین شهرستانی وهمچنین به فرمانداریهای این دوشهرستان فعالیت خود را آغاز کرده اند تا در سفر وزیر ارتباطات از آنها بهره برداری شود .

ذوالقدر گفت:در این سفر تبدیل حد اقل ١٠ دکل روستایی GSM به همراه اول هرکدام با ارزش ١٠ میلیارد تومان در حوزه شرق استان در دستور کار قرار دارد.

نماینده مردم شرق هرمزگان تصریح کرد:در این سفر پر خیر وبرکت خدمات قابل قبولی را به مردم دو شهرستان جاسک وبشاگردجهت افتتاح وراه اندازی مصوبات مندرج در جلسه با وزیر را به دنبال دارد که میتواند در حوزه ارتباطات بعد از گذشت سالها شگفتی خلق شود ومردم نیز از این خدمات بدرستی بهره مند شوند


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

تصویر پدر هوش مصنوعی بر اسکناس های ۵۰ پوندی جدید
پاسخ معاون جهرمی به انتقاد درباره شبکه ملی اطلاعات
آیفون ۶ در دستان دختربچه آتش گرفت
موبایل جدید سامسونگ با نمایشگر جمع شونده