وزیر ارتباطات به نائین رفت/ بازدید از بیمارستان افضلیان


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرنگار مهر، رئیس جمهور و هیئت دولت در بیست و پنجمین سفر استانی خود صبح پنجشنبه وارد اصفهان شدند. در این سفر عیسی زارع‌پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان نماینده تام‌الاختیار رئیس جمهور به شهرستان نائین و خور و بیابانک رفت.

او بدو ورود خود به نائین و پس از استقبال رسمی توسط امام جمعه این شهرستان و مسئولان محلی به گلستان شهدای نائین رفت و به مقام شهدا ادای احترام کرد. زارع‌پور سپس در آستان مقدس «سیدعلی» نائین حاضر شد و به زیارت این امامزاده پرداخت.

وزیر ارتباطات سپس از ایستگاه CNG مادر شهرستان نائین بازدید به عمل آورد. این ایستگاه CNG وظیفه گازرسانی به شرق استان اصفهان را دارد که در این ایستگاه به صورت سیار و با کامیون به این مناطق گازرسانی می‌شود.

در ادامه زارع‌پور به پروژه نیمه تمام ساخت بیمارستان افضلیان سر زد و مشکلات بر سر راه افتتاح و تکمیل این پروژه را بررسی کرد. او قول مساعدت برای همکاری دولت در جهت تکمیل هرچه سریع‌تر این بیمارستان داد.

گفتنی است، وزیر ارتباطات در ادامه سفر خود به دیدار خانواده شهدا خواهد رفت و از پروژه‌های عمرانی شهرستان نائین نیز بازدید خواهد کرد. او همچنین در جلسه شورای اداری شهرستان حاضر خواهد شد و پس از آن دیدارهای مردمی خواهد داشت.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

کنفرانس ظرفیت امنیت شبکه ملی اطلاعات برگزار می شود
استفاده از اینترنت استارلینک برای خودروها، هواپیماها و کشتی ها
استخدام در فیس بوک تحت تأثیر رکود اقتصادی
آشنایی باجدیدترین راهکارهای سازمانی ایرانسل در نمایشگاه شهرهوشمند