وزیر ارتباطات فرارسیدن روز خبرنگار را تبریک گفت


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدجواد آذری جهرمی در اینستاگرام خطاب به خبرنگاران، عکاسان و تصویربرداران نوشت: درود بر شما که جریان آزاد اطلاعات و آگاهی را در کالبد جامعه به گردش در می آورید و با آزادگی از حقوق مردم دفاع می کنید.

وی ادامه داد: تنفس در زیست بوم ‌خبر و اطلاع رسانی در عین جذابیت و هیجان معمولا با فشار، تعجیل و گاه تحدید توام است و صبر و طاقتی افزون‌تر از مشاغل دیگر می طلبد.

وزیر ارتباطات خاطرنشان کرد: جوشش ایده‌های بدیع، تمیز سره از ناسره، تسلیم نشدن در برابر فشارهای سیاسی یا پیشنهادهای اغواگرانه و حفظ استقلال در اظهار نظر و تنظیم خبر، ویژگی های یک خبرنگار برجسته و شایسته است که جز به انجام رسالت حرفه‌ای خویش و دفاع از حقوق مردم به چیز دیگری نمی اندیشد.

آذری جهرمی خطاب به خبرنگاران گفت: رسالت شما کشف حقایق، جستجوی پاسخ برای سوالات و ابهامات افکار عمومی و نقادی منصفانه و مبتنی بر واقعیت است و با تلاش شماست که مسیر توسعه همه جانبه کشور هموار می شود. اگر تلاش های شما برای آگاه سازی و شفافیت نبود، فساد بیش از آنچه اینک لانه گزیده و اختلال ایجاد کرده است، آزار دهنده می شد.

وی گفتک تلاش صادقانه و تدبیر آگاهانه شما را در توسعه آگاهی، ایجاد شفافیت، جستجوی حقیقت و نقد مبتنی بر واقعیت را می‌ستایم و روز خبرنگار را پیشاپیش بر همه شما عزیزان تبریک می‌گویم.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

موبایل ارزان قیمت با قابلیت فیلمبرداری قدرتمند عرضه شد
رابط کاربری پیام رسان «آیگپ» به روزرسانی شد
سامانه رادیوتلسکوپ فضایی به بهره برداری رسید
کاهش کلاهبرداریهای پیامکی/ درآمد خدمات ارزش افزوده ۳۰درصد افت کرد