ویندوز ۱۱ از راه رسید/ معرفی قابلیت‌های جدید


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سی ان بی سی، فروش ویندوز ۱۰ درصد از درآمد مایکروسافت را به خود اختصاص می‌دهد و استفاده از آن پس از خانه نشینی‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا افزایش یافته است.

به‌روزرسانی به ویندوز ۱۱ برای تمامی کاربران ویندوز ۱۰ رایگان خواهد بود و قابلیت‌های جدیدی برای استفاده از کنسول بازی ایکس باکس به این ویندوز افزوده شده است. ویندوز ۱۱ با فناوری چندرسانه ای اچ دی آر سازگار شده تا نور و رنگ بازی‌ها به طور خودکار تنظیم شود. علاوه بر این اپلیکیشن ویدئو کنفرانس تیمز مایکروسافت نیز با تغییرات زیادی بر روی ویندوز ۱۱ در دسترس است.

ویندوز ۱۱ از راه رسید/ معرفی قابلیتهای جدید

یکی از مهم‌ترین تغییرات ویندوز ۱۱ پشتیبانی از اپلیکیشن‌های اندرویدی است که از طریق اپ استور آمازون در این سیستم عامل صورت می‌گیرد. بنابراین کاربران برنامه‌های محبوب اندرویدی علاوه بر گوشی می‌توانند از این برنامه‌ها بر روی رایانه شخصی نیز استفاده کنند.

البته نکته مهم این است که اپ استور آمازون برنامه‌های اندرویدی محبوب گوگل مانند جیمیل، نقشه و سایر خدمات گوگل را در خود ندارد. همچنین بارگذاری این برنامه‌ها مستلزم دریافت حساب کاربری در آمازون است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

ضرورت راه‌اندازی پلتفرم‌های مشترک با کشورهای اسلامی
اپ اخبار جعلی واکسیناسیون از اپ استور حذف شد
قرار نیست ارتباط مجازی ما با دنیا قطع شود
آخرین قانون ما درباره استقلال فضای مجازی به ۱۳ سال قبل بر می گردد