ویژگی جدید واتس اپ برای ارسال تصاویر با بهترین کیفیت


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، واتس اپ مشغول اعمال تغییراتی در تنظیمات خود است که فرایند فشرده سازی و ارسال تصاویر و ویدئو را برای کاربران راحت تر می‌کند.

درهمین راستا قرار است گزینه «بهترین کیفیت»(best quality) به گزینه‌های «اتو» و «دیتا سیور» (گزینه‌ای برای صرفه جویی در مصرف اینترنت) به نسخه آتی این اپ افزوده شوند.

همچنین به تدریج گزینه‌ای برای کاربران واتس اپ ارائه می‌شود تا به میزان دلخواه تصاویر و ویدئوها را فشرده کنند (به این ترتیب اینترنت کمتری برای ارسال محتوا مصرف می‌شود)، محتوای مذکور با بهترین کیفیت موجود ارسال شود یا پیامرسان به طور خودکار بهترین کیفیت برای فشرده سازی فایل‌ها را انتخاب می‌کند.

این تنظیمات در آپدیت جدید واتس اپ در برنامه بتا گوگل پلی عرضه شده‌اند. گزینه‌های انتخابی واتس اپ احتمالاً درنسخه عمومی اندروید اپ ارائه می‌شوند. اما هنوز زمان ارائه آن مشخص نیست. احتمالاً گزینه‌های بیشتری برای کیفیت تصویر در دستگاه‌های iOS نیز عرضه می‌شود.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

نام ۱۰ دانشگاه برتر در هوش مصنوعی/ کشورهای پیش‌رو در AI کدامند
رگولاتور چین درباره توزیع کنندگان تراشه خودرو تحقیق می کند
توئیتر حساب جعلی نویسنده مشهور را تایید و بعد رد کرد
محصولات آینده نوکیا فاش شد