پارلر در راه بازگشت به اپ استور


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آسوشیتدپرس، اپل اعلام کرد به توافقی با پارلر دست یافته که احتمالاً به بازگشت دوباره این اپ به اپ استور منجر می‌شود.

پس از حمله طرفداران ترامپ به کنگره در ژانویه سال جاری میلادی، اپل و گوگل پارلر را به دلیل نقش در برنامه ریزی این رویداد از فروشگاه‌های اپلیکیشن خود حذف کردند.

اما اکنون اپل در نامه‌ای به دو سناتور جمهوریخواه نوشت مذاکرات گسترده‌ای با پارلر در خصوص بازبینی محتوا انجام داده است.

پارلر قبل از آنکه از اپ استور حذف شود، محتوای نفرت پراکنی، دعوت به خشونت (علیه افرادی خاص) و همچنین نظریه‌های توطئه را منتشر می‌کرد.

اپل از اظهار نظر بیشتر در این باره خودداری کرده است. در این نامه نیز توضیحی داده نشده که برنامه پارلر برای بازبینی چنین محتوایی چیست.

علاوه بر آن اپل در نامه توضیح داده تغییرات پیشنهادی از سوی پارلر به تأیید آن منجر می‌شود.

از سوی دیگر پارلر اعلام کرد چند اقدام ایمنی برای ردیابی پست‌هایی اجرا کرده که خلاف متمم اول قانون اساسی آمریکا هستند. هرچند این شبکه اجتماعی اعلام کرد تغییرات سیاستی وسیعی انجام نداده است.

در بیانیه این شرکت آمده است: هرچند در نسخه‌ای از اپ پارلر که در اپ استور ارائه می‌شود، برخی پست‌ها ممنوع هستند اما این پست‌ها همچنان در نسخه مبتنی بر وب و اندروید قابل مشاهده خواهند بود.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

بازدید اعضای هیات رئیسه مجلس از مرکز مانیتورینگ همراه اول
میزان تشعشعات امواج رادیویی به طور مستمر پایش می‌شود
فناوری وای فای ۷ با سرعت ۲ برابر بیشتر از نسخه قبلی از راه رسید
اتصال ۲۹۷ روستای دیگر به شبکه اینترنت پرسرعت همراه اول