پارلر در راه بازگشت به اپ استور


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آسوشیتدپرس، اپل اعلام کرد به توافقی با پارلر دست یافته که احتمالاً به بازگشت دوباره این اپ به اپ استور منجر می‌شود.

پس از حمله طرفداران ترامپ به کنگره در ژانویه سال جاری میلادی، اپل و گوگل پارلر را به دلیل نقش در برنامه ریزی این رویداد از فروشگاه‌های اپلیکیشن خود حذف کردند.

اما اکنون اپل در نامه‌ای به دو سناتور جمهوریخواه نوشت مذاکرات گسترده‌ای با پارلر در خصوص بازبینی محتوا انجام داده است.

پارلر قبل از آنکه از اپ استور حذف شود، محتوای نفرت پراکنی، دعوت به خشونت (علیه افرادی خاص) و همچنین نظریه‌های توطئه را منتشر می‌کرد.

اپل از اظهار نظر بیشتر در این باره خودداری کرده است. در این نامه نیز توضیحی داده نشده که برنامه پارلر برای بازبینی چنین محتوایی چیست.

علاوه بر آن اپل در نامه توضیح داده تغییرات پیشنهادی از سوی پارلر به تأیید آن منجر می‌شود.

از سوی دیگر پارلر اعلام کرد چند اقدام ایمنی برای ردیابی پست‌هایی اجرا کرده که خلاف متمم اول قانون اساسی آمریکا هستند. هرچند این شبکه اجتماعی اعلام کرد تغییرات سیاستی وسیعی انجام نداده است.

در بیانیه این شرکت آمده است: هرچند در نسخه‌ای از اپ پارلر که در اپ استور ارائه می‌شود، برخی پست‌ها ممنوع هستند اما این پست‌ها همچنان در نسخه مبتنی بر وب و اندروید قابل مشاهده خواهند بود.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

طرح دولت انگلیس برای صیانت از کاربران بازار دیجیتال
کارکنان یک شرکت تولیدکننده بازی در آمریکا تظاهرات می کنند
ایلان ماسک به اپل حمله کرد
میراث دولت دوازدهم برای وزیر بعدی ارتباطات چیست