پاور بانک ۲۷ میلیون میلی آمپری که تلویزیون را شارژ می کند!


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از گیزموچاینا، با توجه به روند استفاده از باتری های قابل جابجایی در لپ تاپ و موبایل ها، پاور بانک ها نیز اهمیت زیادی یافته اند و بسیاری از افراد آنها را همراه خود حمل می کنند.

نخست بیشتر مصرف کنندگان به دنبال باتری های ۵ هزار میلی آمپری بودند. پس از آن باتری های ۱۰ هزار و سپس ۲۰ هزار میلی آمپری محبوب شدند، زیرا دستگاه های الکترونیکی افراد بیش از پیش نیازمند انرژی بود.

اکنون یک اینفلوئنسر چینی گامی فراتر در این حوزه گذاشته و یک پاور بانک ۲۷ میلیون میلی آمپری را ابداع کرده است.

پاور بانک ۲۷ میلیون میلی آمپری که تلویزیون را شارژ می کند!

«هندی گنگ» اینفلوئنسر و تعمیرکار لوازم الکترونیکی چینی اخیرا ویدئویی در حساب کاربری ویبو و یوتیوب خود با عنوان«من یک پاور بانک ۲۷ میلیون میلی آمپری ساختم» منتشر کرده است.

با توجه به ساختار پاور بانک به نظر می رسد این مرد یک پک باتری عظیم برای خود ساخته که شبیه باتری خودروهای برقی است. سپس با استفاده از یک پوشش نقره ای فلزی، پک باتری را پوشانده و از آن محافظت می کند. به این ترتیب ابزار مذکور شبیه یک پاور بانک عظیم به نظر می رسد.

این اینفلوئنسر یک پورت شارژ ورودی با ۶۰ پورت شارژ خروجی در پاور بانک نصب کرده که تا ۲۲۰ ولت ولتاژ پتانسیل الکتریکی را پشتیبانی می کند.

پاور بانک مذکور می تواند ۲۰ دستگاه مختلف از موبایل و تبلت گرفته تا لپ تاپ را به طور همزمان شارژ کند.

علاوه برآن نرخ ولتاز بالای پاوربانک(۲۲۰ ولت) سبب شده تا ابزار برای شارژ تلویزیون و ماشین لباسشویی به طور همزمان کافی باشد.

البته به دلیل حجم بزرگ پاوربانک، نمی توان آن را به راحتی حمل کرد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

استفاده از اینترنت استارلینک برای خودروها، هواپیماها و کشتی ها
استخدام در فیس بوک تحت تأثیر رکود اقتصادی
آشنایی باجدیدترین راهکارهای سازمانی ایرانسل در نمایشگاه شهرهوشمند
ارتباطات در مناطق زلزله زده پایدار است