پرداخت مطالبات خدمات پستی به دفاتر پیشخوان دولت


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر، شهرام حی شاد مدیرکل دفتر نظارت بر خدمات پستی و دفاتر پیشخوان خدمات رگولاتوری، گفت: حق‌السهم انجام خدمات پستی در دفاتر پیشخوان دولت حداکثر تا پانزده روز پس از پایان هر ماه به حساب دارندگان پروانه دفاتر، واریز می‌شود.

وی افزود: در جلسات مختلفی که با انجمن‌های استانی دفاتر پیشخوان داشتیم برخی از دفاتر گلایه‌مند بودند که شرکت ملی پست کارمزد خدمات پستی دفاتر پیشخوان دولت را پرداخت نمی‌کند. در هماهنگی رگولاتوری با سرپرست معاونت مالی و اداری شرکت ملی پست قرار شده است پس از این حق‌السهم خدمات پستی دفاتر پیشخوان و دفاتر ICT روستائی حداکثر تا پانزده روز پس از پایان هر ماه پرداخت شود.

حی شاد با اشاره به اینکه حق‌السهم دفاتر تا پایان اردیبهشت سال جاری پرداخت شده درباره مطالبات دفاتر مربوط به تمبرهای مرجوعی افزود: در این مورد نیز هماهنگ شده است تا مطالبات دفاتر برای تحویل تمبرهای پستی به شرکت پست در سه مرحله و حداکثر تا آبان ماه پرداخت ‌شود.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

کنترل دستگاه های الکترونیکی با حرکات دست
نخستین جلسه دادرسی شکایت علیه گوگل تعیین شد
مایکروسافت کاربران را مجبور به استفاده از مرورگر جدید می‌کند
فیلترینگ ناقص باعث شد بیش از ٣٠ میلیون فیلترشکن اضافه شود