پروژه «سلفی فضایی» سامسونگ در یک مزرعه سقوط کرد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از یو اس ای تودی، دستگاهی شبیه ماهواره و متعلق به شرکت سامسونگ در حوالی یک مزرعه در ایالت میشیگان آمریکا سقوط کرده است. 

«نانسی ولک» و همسرش ساکن گراتیوت کاونتی ساعت ۸:۴۵ دقیقه صبح صدایی از بیرون خانه شان شنیدند و با یک شی بزرگ در حیاط پشتی خانه خود روبرو شدند. او در این باره می گوید: صحنه عجیبی بود. یک  شی بزرگ از آسمان سقوط کرده بود. این دستگاه شبیه یک ماهواره بود.  

روی دستگاه مذکور لوگوی سامسونگ و البته شرکت «روین اینداستریز» که تولید کننده بالن است نیز به چشم می خورد. 

سامسونگ در بیانیه ای اعلام کرد: در این حادثه کسی آسیب ندیده و بالن نیز پیدا شد. ما از ایجاد هرگونه مزاحمت عذرخواهی می کنیم.

طبق بیانیه سامسونگ فرود این بالن برنامه ریزی شده بود.

در حقیقت این دستگاه شبیه ماهواره بخشی از پروژه «سلفی فضایی» (SpcaceSelfie) سامسونگ است. در این پروژه تبلیغاتی کاربران می توانستند سلفی های خود را از زمین به موبایل گلکسی اس ۱۰ ۵G ارسال کنند که در مرز اتمسفر زمین قرار داشت.

این موبایل ها تصاویر سلفی افراد را با پس زمینه ای از تصاویر واقعی فضا به زمین ارسال می کردند و به این ترتیب سلفی های فضایی از کاربران خلق می کردند.

 طبق بیانیه سامسونگ این موبایل همراه یک بالن به ارتفاع ۶۵ هزار فوتی زمین رفت و به مدت ۲۰۰ ساعت در همین ارتفاع باقی ماند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

مطالبه گری شهروندان از حاکمیت درباره ویدئوی جنجالی یک خواننده
پایش ماهواره‌ای تغییرات یکساله مساحت آبی کشور
گوشی جدید ایسوس با ۱۸ گیگابایت رم عرضه می‌شود
احراز هویت خریداران سیم کارت با رمز یکبار مصرف قانونی شد