پرکاربردترین رنگ ها در عکس های حساب اینستاگرام خود را بیابید


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورج، برنامه یادشده که از طریق سایت yearofcolour.com در دسترس است، با بررسی حساب کاربری هر فرد در اینستاگرام بیشترین رنگ های مورد استفاده در عکس های هر فرد را به شکل موزائیکی به وی نشان می دهد.

برای استفاده از خدمات این سایت باید با نام کاربری و کلمه عبور اینستاگرام خود را در آدرس yearofcolour.com وارد کنید. البته خدمات یادشده تنها برای حساب های کاربری عمومی در دسترس است و اگر افرادی قصد دارند از امکانات yearofcolour.com برای حساب های خصوصی خود استفاده کنند، ابتدا باید با مراجعه به بخش تنظیمات حساب مذکور را عمومی کنند.

راه اندازی سایت یادشده توسط استف لواندوسکی صورت گرفته که در لندن زندگی می کند و اپلیکیشن مورد نیاز بدین منظور را در اوقات فراغت خود طراحی کرده است. البته الهام بخش این کار همسر وی امیلی کوئینتون بوده است که شرکتی به نام میک لایت را اداره می کند که کار آن کمک به افراد برای ارتقای کیفیت حضورشان در اینستگرام است.

yearofcolour.com با بررسی پرلایک ترین عکس های حساب کاربری هر فرد و تجزیه وتحلیل رنگ های آنها دست به بصری سازی اطلاعات در این زمینه می زند. سایت یادشده حداکثر ۱۰۰ عکس را بدین منظور بررسی و تجزیه وتحلیل می کند و رنگ های پرکاربردتر را در قالب دایره های بزرگ تر نمایش می دهد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

استرالیا به کاربرانش حق انتخاب اشتراک گذاری اطلاعات می دهد
انگلیس نمی خواهد اطلاعات کاربران واتس اپ به فیس بوک منتقل شود
محققان به چت های عمومی توئیتر دسترسی می یابند
وضعیت استفاده ایرانی ها از رایانه، اینترنت و تلفن همراه