پسر و بادبادک / اگر عاشق چیزی هستی آزادش بگذار


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

رسانه تبلیغات - مجری تبلیغات۰


بدون دیدگاه

پسر و بادبادک / اگر عاشق چیزی هستی آزادش بگذار

دتیای تبلیغات- سعید سرحدی- موتورهای بازی سازی ۱ نرم‌افزارهایی هستند که برای هنرمندان هنر/صنعت بازی سازی ۲ بستری مناسب را فراهم میکنند تا علاوه بر امکان کد نویسی و اضافه کردن هوش مصنوعی ،از امکاناتی سینمایی مانند تنظیم حرکات دوربین ، طراحی صحنه ، نورپردازی ، تدوین و … بهره مند شوند.کارایی و اهمیت این نرم افزارها باعث شده که بسیار گران قیمت باشند بطوریکه در سالهای گذشته فقط شرکتهای بزرگ قادر به تهیه ی آنها بودند .برخی از این موتورها۳ بطور اختصاصی توسط شرکتهای بازی سازی تهیه و استفاده می شوند و برای سایر هنرمندان این رشته در دسترس نیستند ، اما شرکتهایی هم هستند که این موتورها را تهیه می کنند و بفروش می رسانند مانند شرکت ۴Unity که موتوری به همین نام را ساخته است و شرکت ۵Crytekسازنده ی موتور پرقدرت ۶CryEngine و شرکت ۷EpicGames سازنده ی ۸UnrealEngine .
در ماه مارس ۲۰۱۵ کمپانی EpicGames در یک اقدام بی سابقه ، برای سبقت از سایر رقبای قدرتمند خود ، تصمیم گرفت که UnrealEngine را بصورت رایگان۹ در اختیار همه ی علاقمندان قرار دهد و به همین منظور فیلمی کوتاه در اینترنت منتشر کرد .در این انیمیشن که ساختاری کاملا سینمایی دارد و از ابتدا تا انتها در موتور Unreal بصورت ۱۰RealTime رِندِر شده است علاوه بر روایت داستان و برانگیختن حس مخاطب با انتخاب هوشمندانه ی جمله ی پایانی فیلم، به همه ی امکانات و توانایی های موتور نیز اشاره می شود . این تصمیم هوشمندانه باعث شد بار دیگر UnrealEngine در مرکز توجه هنرمندان و متخصصان این رشته قرار گیرد.

 

 

۱- Game Engines

۲- Game Industry

۳- Anvil Engine , FrostBite Engine ,Dream Engine, Snowdrop Engine, Rage Engine,Fox Engine

۴- unity3d.com

۵- crytek.com

۶- cryengine.com

۷- www.epicgames.com

۸- www.unrealengine.com . این موتور قدرتمند خروجی برای اندروید و کنسولهای بازی و حتی HTML5 را دراختیار کاربران قرار میدهد.

۹- در صورت فروش بیش از سه هزار دلار ، درصدی از فروش به کمپانی سازنده تعلق میگیرد.

۱۰- بی وقفه و همزمان.

 

[دانلود]


Print Friendly and PDF

برای دریافت آخرین مطالب، اخبار و تحلیل های دنیای تبلیغات پست الکترونیک خود را در کادر روبرو وارد نمایید و ایمیل ارسالی را تائید نمایید تا هیچ مطلبی را از دست ندهید!کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

پاسخی بگذارید