پشتیبانی فنی شبکه مادر مخابراتی به پیمانکاران استانی واگذار شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر، شرکت ارتباطات زیرساخت با هدف ایجاد فضای رقابتی عادلانه بین پیمانکاران، شرایط نگهداری تجهیزات شبکه را در دو بخش شبکه ارتباطی و تأسیسات و ساختمان و پشتیبانی تعیین کرده است.

براساس اعلام معاونت طرح و توسعه و فناوری های نوین شرکت ارتباطات زیرساخت، تحویل شبکه نگهداری تجهیزات و پشتیبانی فنی از شبکه ارتباطات زیرساخت کشور در استانها، به پیمانکاران از این پس براساس شرایط جدید انجام می شود.

در قرارداد جدید، امور نگهداری شبکه ارتباطی در استان ها در دو بخش تخصصی و عمومی و با در نظر گرفتن توان بالاتر پیمانکاران به لحاظ فنی و اجرائی، پیش بینی و هر بخش نیز به یک پیمانکار واجد شرایط محول شده است.

در حال حاضر قراردادهای بخش شبکه ارتباطی در ۳۰ استان با ۱۱ پیمانکار و قراردادهای بخش تاسیسات و ساختمان در ۵ استان منعقد شده است و مطابق برنامه شرکت ارتباطات زیرساخت مابقی استان ها نیز تا پایان ماه جاری نهائی می شود.

پیمانکاران جدید باید در فاصله انعقاد قرارداد تا تحویل پروژه ، کلیه مراحل آماده سازی و تأمین ابزار لازم جهت نگهداری و عقد قرارداد با پرسنل را انجام دهند تا هیچ وقفه ای در نگهداری و پشتیبانی شبکه مادر مخابراتی کشور پیش نیاید.

همچنین به پیمانکاران تاکید شده است که در راستای ایفای تعهدات خود از خدمات نیروهای پیمانکاران سابق بهره گیرند تا تعدیلی در  نیروی انسانی صورت نگیرد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

تجربیات فناورانه تهران و بارسلون در مواجهه با کرونا بررسی شد
صندوق پژوهش و فناوری فضایی تاسیس می شود
۲ طرح اختراعی فضایی گواهی اعتبارسنجی علمی دریافت کردند
چند دادستان آمریکایی خواهان تجزیه بخش تبلیغاتی گوگل شدند