پلتفرمی برای تجاری شدن ایده های حوزه دیجیتال رونمایی شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرنگار مهر، امیر سرکندی ، مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان فعال در عرصه دیجیتال گفت: ما توانستیم پلتفرمی را برای برنامه نویس ها و متقاضیان طراحی کنیم.

وی با تاکید بر اینکه این پلتفرم می تواند در راستای اشتغالزایی افراد در حوزه اقتصاد دیجیتال موثر واقع شود، گفت: ایران بهشت محتواست، از این رو می توان از این محتواها در راستای تولید اپلیکیشن ها گام برداشت.

مدیرعامل این شرکت دانش بنیان افزود: در این پلتفرمی که برنامه ریزی کرده ایم برنامه نویس ها توانایی های خود را به نمایش می گذارند.

وی با بیان اینکه در این پلتفرم با چندین شرکت دانش بنیان دیگر در حوزه دیجیتال فعالیت می کنیم گفت: سرعت کدنویسی در این پلتفرم ۱۶ برابر است.

سرکندی در پایان خاطرنشان کرد: این پلتفرم فضای C۲C و B۲B را فراهم می کند تا متقاضیان، مشتریان و تولیدکنندگان با یکدیگر ارتباط بگیرند.

برگزاری بوت کمپ در حوزه برنامه نویسی

وی افزود: درصدد هستیم بوت کمپ هایی را برگزار کنیم که در راستای آموزش افراد برای تولید نرم افزارها و همچنین رسیدن ایده ها به اپلیکیشن باشیم.

سرکندی افزود: در این راستا درصدد هستیم بوت کمپی را برگزار کنیم که در راستای آن هزار نفر به صورت آنلاین و ۱۰۰ نفر به صورت حضوری را آموزش دهیم. این امر تا پایان سال اجرایی خواهد شد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

پهپاد زنبور عسل از دشوارترین موانع عبور می‌کند
حراجمعه آسیاتک با تخفیف‌های طلایی
ابداع فناوری جدید تصویربرداری از فعالیت مغز کودکان
سرویس‌ پیامکی و کد دستوری در سامانه «پیام ایران» ایجاد می شود