پنجمین جشنواره فناوری اطلاعات دانشگاه شریف برگزار می‌شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر، این جشنواره توسط مرکز نوآوری فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه صنعتی شریف و با حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مرکز تحقیقات مخابرات ایران و سازمان نظام صنفی رایانه ای برگزار با هدف نگاه تخصصی به مسائل روز دنیای فناوری اطلاعات،انتقال تجربه بزرگان و ایجاد انگیزه برای تولید کسب وکارهای نوین و خلاقانه در حوزه برگزار می شود.

پنجمین جشنواره فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شریف (IT Weekend ۵) چهارم بهمن ماه در محل باشگاه کسب وکار دانش بنیان دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود و ثبت نام برای حضور در آن از امروز با مراجعه به سایت http://itweekend.ir آغاز شده است.

در این رویداد افراد سرشناس در حوزه فناوری اطلاعات تجربیات و داستان های موفقیت و شکست های خود را در غالب سخنرانی های کوتاه برای مخاطبان مطرح می‌کنند. سخنرانی ها به سبک کنفرانس های TEDx انجام شده و پس از اتمام رویداد در قالب کلیپ های تدوین شده در سایت رسمی رویداد، سرویس های اشتراک ویدئو و شبکه های مجازی به اشتراک گذاشته می شوند.

در حاشیه این جشنواره، پنل های تخصصی، پنل های چالشی و کارگاه آموزشی نیز برگزار می شود.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

موس جدید برای کنترل راحت تر تماس‌های ویدئویی
۵۰۰ هزار گوشی آیفون قاچاقی وارد ایران شد
مجوز فعالیت خدمات دهندگان اینترنت TD-LTE تمدید می‌شود
بررسی همترازی دبیر شورای فناوری اطلاعات با معاون وزیر در دولت