پنل پشت موبایل های پیکسل کنده می شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از گیزموچاینا، محصولات سخت افزاری گوگل از آغاز تولید تا کنون با چالش هایی روبرو بوده است. حتی ۵ سال پس از تولید موبایل های پیکسل، این شرکت همچنان در حوزه کنترل کیفیت با مشکلاتی روبرو است.

این در حالی است که تعدادی از کاربران موبایل های «پیکسل ۴ ایکس ال» از کنده شدن پنل شیشه ای پشت این دستگاه ها خبر می دهند.

موبایل های گوگل پیکسل۴ و پیکسل ۴ ایکس ال در سال ۲۰۱۹ میلادی عرضه شدند اما چندان محبوب نشدند. باتری هر دو دستگاه بسیار ضعیف است و  همچنین مشکلات مختلف نرم افزاری دارند.

اکنون برخی از کاربران پیکسل ۴ ایکس ال در وب سایت ردیت و انجمن های پشتیبانی گوگل از کنده شدن پنل شیشه ای پشت این دستگاه خبر داده اند. این مشکل از زمان آغاز عرضه دستگاه وجود داشته اما اکنون توجهات را به خود جلب کرده است.

یکی از کاربران اشاره کرده طی بازه ۱۰ ماهه دستگاه را چهار بار تعویض کرده است. کاربران معتقدند دلیل این مشکل تورم باتری است.

اما به گفته یکی از کارمندان فروشگاه uBreajFix (یکی از شرکای تعمیراتی مجاز گوگل) این مشکل بخش اتصال دهنده معیوب باتری است که به تورم آن منجر می شود.

هرچند بیشتر کاربران پس ازمراجعه به گوگل دستگاه های جایگزین دریفت کرده اند اما گوگل هنوز به طور رسمی دلیل این مشکل را اعلام نکرده است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

مشکلات برگزاری مناقصات حوزه ICT در حضور زارع پور تشریح شد
تشکیل کمیته تامین تجهیزات پروژه اینترنت فیبرنوری
برچسب هشدار اخبار دروغین جنگ اوکراین به توئیتر اضافه می‌شود
تیم‌های برتر در حل چالش‌های هوش مصنوعی همراه اول معرفی شدند