پژوهشگاه رویان یکی از نمادهای تفکر دانش‌بنیان است


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از جهاددانشگاهی، اعضای کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی از پژوهشگاه رویان جهاددانشگاهی بازدید و در جلسه‌ای با اعضای این پژوهشگاه شرکت کردند تا از جدیدترین فعالیت‌ها و عملکرد این پژوهشگاه مطلع شوند.

محمدحسن قربانی نایب رئیس اول کمیسیون بهداشت مجلس در ابتدای این جلسه اظهار کرد: امسال مصادف با برنامه ششم توسعه، توجه رهبر معظم انقلاب به تولید علم، اقتصاد مقاومتی و داشته‌های داخل و از سویی دیگر روی کار آمدن دولت دوازدهم است.

وی با بیان اینکه طبق گزارش وزیر بهداشت سهم تولید علم و مقالات ایران در دنیا قابل قیاس با سال‌های گذشته نیست، افزود: پژوهشگاه رویان یکی از نمادهای تفکر دانش‌بنیان و توجه به داشته‌های داخلی است.

وی با تاکید بر اینکه پژوهشگاه رویان باید با مجلس ارتباط زیادی برقرار کند، گفت: برداشت ما این است که همین نشست‌ها و ارتباطات می‌تواند به پژوهشگاه رویان جهاددانشگاهی کمک کرده و دستیابی به سیاست‌ها را تسهیل کند.

قربانی در ادامه با اشاره به تامین منابع مالی، اظهار کرد: تمام تلاش ما در کمیسیون بهداشت در راستای افزایش ارتباط با مراکز علمی است تا از این طریق به این مراکز کمک شود؛ زیرا برخی مراکز علمی در گوشه‌ای هستند که شاید صدایشان شنیده نمی‌شود.

نایب رئیس اول کمیسیون بهداشت مجلس افزود: پژوهشگاه رویان جهاددانشگاهی دومین مرکز دانش‌بنیان است که در سال ۹۶ از آن بازدید کردیم.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

بدون حضور خودتان در عکس سلفی بگیرید!
مسابقات چالش‌های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار می شود
مایکروسافت از فایل های شخصی کاربران محافظت می کند
احساس حضور در تالار موسیقی با تبلت‌ جدید هوآوی