پژوهش و نوآوری اصلی ترین راهبرد پشتیبانی از تولید است


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، وحید یزدانیان با اشاره به شروع سال ۱۴۰۰ که به نام «سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها» نامگذاری شده است گفت: از آنجا که پژوهش و نوآوری، اصلی ترین راهبرد غلبه بر محدودیت‌ها و پشتیبانی از تولید است لذا وظیفه سنگین‌تری بر عهده داریم تا به کمک بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور در راستای پشتیبانی و مانع زدایی بشتابیم و تحقق شعار سال را عینیت ببخشیم.

وی با تاکید بر اینکه نوروز یادآور تحول و بازآفرینی است، تحولی که نتیجه اش زیبایی و ثمره‌اش حیات و زندگی است، ادامه داد: هیچ پیشرفتی بدون تحول اتفاق نمی‌افتد و شاید اولین قدم در این خصوص تحول در درون و فکر خودمان باشد، آنجا که بپذیریم «ما هم می‌توانیم».

یزدانیان گفت: تحولات دنیای امروز به کمک ارتباطات و فناوری اطلاعات سرعتی مضاعف یافته و این بخش نقش بی بدیلی در پیشرفت جوامع بشری داشته و دارد. دنیای آینده متعلق به دنیای دیجیتال است و تحقیق و پژوهش لازمه این واقعیت است.

رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: این پژوهشگاه با بیش از پنجاه سال قدمت، توانسته خدمات بزرگی به توسعه بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات ارائه کند که منجر به نگاه مثبت بخش خصوصی و دولتی به این مجموعه شده است. بر این اساس از همه همکاران در این پژوهشگاه می‌خواهم که در سال جدید با تلاشی مضاعف و انگیزه‌ای دوچندان در پژوهش و توسعه علم ارتباطات و فناوری اطلاعات در کشور فعالیت کنند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

تراشه قدرتمند کوالکوم برای تقویت دوربین و توان بازی گوشی‌ها
پیشنهاد وزارت ارتباطات ۸۰درصد با طرح حمایت اشتراک دارد
معماری سازمانی پیشران ارائه خدمات الکترونیک در شبکه ملی اطلاعات
آمار تراکنشهای دیجیتال/ بلوغ ۷۰ درصدی دستگاهها در خدمات الکترونیک