پیش بسوی اسطوره شدن ! / وقتی داری ضد تعرق، اعتماد به نفس می آورد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

رسانه تبلیغات - مجری تبلیغات۰


بدون دیدگاه

پیش بسوی اسطوره شدن ! / وقتی داری ضد تعرق، اعتماد به نفس می آورد

دنیای تبلیغات- سعید سرحدی- آژانس تبلیغاتی Wieden+Kennedy برای تازه‌ترین محصول مردانه‌ی Old Spice ، داروی ضد تعریق ، آگهی Rocket Car را به کارگردانی Steve Rogers ساخته است که پیش از این تیزر فستیوال بین المللی کمدی ملبورن را به کارگردانی او در دنیای تبلیغات دیده‌ایم.

در این فیلم با شنیدن گفتگوی درونیِ قهرمان داستان ، به اهمیت اعتماد به نفس ، ویژگی منحصر بفرد داروی ضد تعریق و ضد بو پی میبریم. اعتماد به نفسی که همه‌ی محدودیتهای پیشرفت را تا مرحله‌ی مرگ از بین می‌برد .

ترجمه :

«محدودیتها ؛ آیا اصلا وجود دارن ؟ یا فقط یک کلمه‌ی ساختگیه تا رویاهای ما رو خراب کنه ؟ به برکت وجود Odor Blocker، قدرتمند ترین داروی ضد تعریق در جهان ، ساخته‌ی  Old Spice ، من از سلطنت ظالمانه‌ی عرق روی بدنم خلاص شدم و تونستم فراتر برم. آیا باید متوقف بشم ؟ باید به حرفهای منتقدین گوش میدادم ؟آیا باید حتی ابتدایی‌ترین دوره‌هایی از انواع رشته‌های مهندسی رو طی میکردم ؟؟ بله ؛ بله باید این کارها رو میکردم ، اما با ارزشترین درسی که تا حالا آموختم اینه که اگر مغزت رو با دانش پُر کنی ، دیگه جایی برای رویاها نمی‌مونه ، و رویای من اینه که بشینم پُشت رُل و راننـ{^*#$&^&@……»

 

[دانلود]


Print Friendly and PDF


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

پاسخی بگذارید