پیش بینی درآمد ۷۶۵ هزار میلیونی دولت از شماره گذاری مخابراتی


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرنگار مهر، در لایحه بودجه سال ۹۹ که از سوی دولت به مجلس واگذار شده است، در جدول شماره ۵ بخش جداول کلان که مربوط به درآمدها و واگذاری دارایی‌های سرمایه‌ای و واگذاری دارایی مالی سال ۹۹  می شود، به درآمدهای حاصل از مالکیت دولت در بخش ICT اشاره شده است.

در بند چهارم این جدول درآمدهای حاصل از مالکیت دولت در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات مربوط به حق امتیاز شبکه و جریمه عدم انجام تعهدات اپراتورها است که برای آن رقمی معادل ۶۶ میلیون و ۷۸۰ هزار میلیون ریال برآورد شده است.

در همین حال درآمد دولت از محل نامبرینگ و شماره گذاری مخابراتی، رقم ۷۶۵ هزار میلیون ریال در نظر گرفته شده است.

در این بند درآمد حاصل از حق مالکیت دولت در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات که مربوط به مجوزهای صادر شده توسط شورای عالی فضای مجازی می شود، یک هزار میلیون ریال پیش بینی شده است.

در بخش مربوط به درآمدهای حاصل از فروش کالا و خدمات نیز، درآمد حاصل از خدمات مخابراتی و حق استفاده از فرکانس رادیویی یک میلیون و ۸۵۰ هزار میلیون ریال در لایحه بودجه سال ۹۹ آمده است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

رفع آسیب پذیری خطرناک در مرورگر مایکروسافت
حق امتیاز موبایل با دوربین های پشتی به شکل هلال ماه
راهکارهای حمایتی برای معرفی توانمندی حوزه فاوا در ایران‌اکسپو
کشف آسیب پذیری حیاتی در سیستم عامل ویندوز