چهارمین جایزه ملی فناوری اطلاعات برتر برگزار می شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر، سیروس علیدوستی رئیس پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک)، با اعلام آغاز رقابت برای چهارمین جایزه ملی فناوری اطلاعات برتر «فاب» گفت: جایزه ملی فناوری اطلاعات برتر (فاب) در همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات و برای معرفی و تقدیر از محصولات و طرح‌های برتر حوزه فناوری اطلاعات در کشور داده می‌شود.

وی افزود: این جایزه ملی برای شناسایی و تشویق متخصصان و پژوهشگران و سازمان‌های فناوری اطلاعات در ارائه دستاوردهای فناورانه و نوآورانه خود در یکی از بزرگ‌ترین همایش‌های این حوزه طراحی ‌شده است و تنها جایزه ملی بر پایه کاربست دستاوردهای فناوری اطلاعات است.

علیدوستی ادامه داد: پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) ششمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات را در آذر ماه سال جاری برگزار و در این همایش، برگزیدگان چهارمین جایزه ملی فناوری اطلاعات برتر (فاب) را معرفی خواهد کرد.

عضو شورای سیاستگذاری ششمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات، با بیان اینکه برگزاری همایش‌های کاربردی در حوزه کسب‌وکار داده‌محور، در کمک به ارتقا و رشد علمی‌فناورانه دستاوردهای فناوری اطلاعات ضروری است، تاکید کرد: همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات تنها همایش میان‌رشته در حوزه فناوری اطلاعات است که هم نگاه کسب‌وکار به محصولات فناوری اطلاعات دارد و هم نگاه اجتماعی را به این محصولات دنبال می‌کند.

وی با اشاره به اینکه این همایش تنها همایشی است که در چارچوب جایزه «فاب» محصولات فناوری اطلاعات را در سه محور فنی، بازار، و اجتماعی ارزیابی و معرفی می کند، افزود: مخاطب این همایش، اندیشمندان حوزه فناوری اطلاعات، شرکت های تولید کننده محصولات فناوری اطلاعات و مدیران و فعالان حوزه فناوری اطلاعات در سازمان ها و مجموعه های مردم‌نهاد هستند.

رئیس ایرانداک خاطرنشان کرد: دبیرخانه همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات آمادگی دارد همه دستاوردها را در حوزه فناوری اطلاعات از جمله محصولات و خدمات نرم‌افزاری، سخت‌افزاری، و ارتباطاتی (شبکه‌ای)، استانداردها، معماری‌ها، و روش‌شناسی‌های طراحی و ساخت و توسعه سامانه‌های کاربردی و روش‌ها و استانداردهای آسان‌سازی کاربرد فناوری اطلاعات و اشاعه آنها را که در بستر فرهنگی‌اجتماعی هستند، در کمیته های علمی‌تخصصی ارزیابی و معرفی کند.

وی افزود: اشخاص حقیقی و حقوقی، سازمان‌ها و شرکت‌های فعال در زمینه فناوری اطلاعات، مجموعه های مردم‌نهاد و غیره می‌توانند مستندات و محصولات فناورانه خود را تا ۱۵ مهر ماه ۱۳۹۷ برای داوری و شرکت در جایزه فاب در وبگاه همایش ارائه کنند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

مرکز مقابله با اخبار جعلی شبکه های اجتماعی تاسیس می شود
شانزدهمین کنفرانس بین‌المللی «رمز» برگزار می‌شود
رویداد ایده‌پردازی با محوریت عید غدیر برگزار شد
آمار آلودگی سایبری در یک سال اخیر/ تهران در صدر آلودگی اینترنتی