چهارمین دوره چالش های فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار می شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه صنعتی شریف، این چالش با عنوان «مسابقات برنامه نویسی گلستان» در چهار مسابقه موازی و همزمان در زبان های برنامه نویسی جاوا، پی اچ پی، پایتون و دات نت، ۲۹ و ۳۰  آبان ماه ۱۳۹۸ در دانشگاه گلستان برگزار می شود.

این رویداد توسط دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه گلستان و با همکاری معاونت علمی ریاست جمهوری، پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف، سازمان نظام صنفی رایانه ای، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می شود. 

هدف از برگزاری آن شناسایی افراد توانمند جویای کار و ورود این افراد به بازار کار است که تحت یک سری قوانین خاص و در جهت حل چالش های موجود در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات اجرا می شود.

در این دوره از مسابقات شرکت کنندگان در قالب تیم های ۲ الی ۴ نفره به مسابقه با یکدیگر می پردازند. در این مسابقه سوالات و چالش هایی مطرح خواهد شد و شرکت کنندگان بر بستر زبان های برنامه نویسی جاوا، پایتون، پی اچ پی و دات نت باید اقدام به حل این مسائل کنند.

با توجه به اینکه در این رویداد ۴ مسابقه به صورت همزمان اجرا می شود، امکان ثبت نام هر نفر فقط در یکی از مسابقات ممکن است. شرکت کنندگان در صورتی که در یکی از زبان های برنامه نویسی مسابقات ثبت نام کردند، امکان حضور در ۳ مسابقه دیگر را ندارد.

ثبت نام در مسابقات رایگان است و مهلت ثبت نام تا پایان ۲۵ آبان ماه اعلام شده است.

بخش اول مسابقات چهارشنبه ۲۹ آبان از ساعت ۸ صبح آغاز شده و ساعت ۱۹ به پایان خواهد رسید و بخش دوم مسابقات پنجشنبه ۳۰ آبان ساعت ۸ صبح شروع شده و راس ساعت ۱۲ ظهر به پایان می رسد. مراسم اختتامیه و اهدای جوایز این مسابقات نیز بعداز ظهر روز سی ام آبان ماه برگزار می شود.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

تبلیغ شبکه‌های اجتماعی خارجی در رسانه ملی ممنوع شد
رکورد سرعت شبکه‌های نسل پنجم شکسته شد
اعلام نگرانی رسمی آمریکا از پیشتازی چین در حوزه هوش مصنوعی
شناسایی آسیب پذیری‌های خطرناک در لینوکس