چهارمین کنفرانس ملی تشعشعات فضایی برگزار می شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرنگار مهر، چهارمین کنفرانس ملی تشعشعات فضایی با همکاری پژوهشگاه علوم و فنون هسته ای و کمیته دائمی تشعشعات فضایی، دوم و سوم اردیبهشت ماه ۹۹ در تهران برگزار می شود.

این همایش علمی با محوریت شناسایی، سنجش و آشکارسازی تشعشعات فضایی، اثرسنجی تشعشعات فضایی، راهکارهای حفاظت، مقاوم سازی و کاهش آسیب پرتویی، زیست پرتویی فضایی و سیاست ها ، برنامه ها و راهبردها برگزار خواهد شد.

ارسال مقالات به این کنفرانس آغاز شده و تا ۲۰ بهمن ماه ادامه خواهد داشت. ثبت نام شرکت در این کنفرانس نیز از ۱۵ بهمن ماه آغاز می شود. در همین حال اعلام نهایی پذیرش مقالات ۲۸ اسفنماه و آخرین مهلت ثبت نام در کنفرانس نیز ۱۸ فروردین ماه اعلام شده است.

برگزاری کارگاههای جانبی در راستای محورهای کنفرانس از جمله برنامه های این رویداد است و مقالات برتر علاوه بر دریافت جوایز، در مجله علوم و فنون هسته ای و فصلنامه علوم و فناوری فضایی منتشر خواهند شد.

سازمان فضایی ایران، سازمان انرژی اتمی، وزارت ارتباطات، پژوهشگاه فضایی ایران، پژوهشگاه هوافضا، دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشگاه شهید بهشتی و پژوهشگاه ICT  از جمله حامیان این کنفرانس هستند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

نخست وزیر انگلیس «جف بزوس» را درباره مالیات به چالش می کشد
امکان گفتگوی مستقیم صوتی با وزیر ارتباطات فراهم شد
نتایج تحقیق کمیسیون فدرال تجارت از ادغام شرکت های فناوری
چالش های «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها» در بخش ICT