کارکنان «ای بی» منتقدان این شرکت را به قتل و شکنجه تهدید کردند


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، این زوج در خبرنامه آنلاین خود انتقادهایی را در مورد عملکرد «ای بی» منتشر کرده بودند. اما واکنش کارمندان «ای بی» به این انتقادها تند، غیرقانونی و غیراخلاقی بوده است.

بر اساس شکایتی که توسط این زوج در دادگاهی فدرال در بوستون مطرح شده، آنها به شکلی بی امان و مداوم مورد آزار و اذیت قرار گرفته‌اند تا از انتقاد از «ای بی» در خبرنامه خود دست بردارند.

دیوید و اینا اشتاینر کارکنان و پیمانکاران «ای بی» را به تهدید به قتل، شکنجه، ترورکردن، تکه تکه کردن و ساکت کردن خود به علت انتشار اخبار انتقادی در مورد این شرکت متهم کرده‌اند.

این زوج در تابستان سال ۲۰۱۹ ایمیل‌ها و پیام‌های توئیتری تهدیدآمیز متنوعی دریافت کرده‌اند، به طور مخفیانه از آنها جاسوسی دیجیتال شده و برای ترساندن و آزار آنها اقلامی همچون سوسک زنده، ماسک‌های خوک خونین، تاج گل مرگ، محتوای هرزه نگارانه و غیره به نام همسایگان به درب منزلشان ارسال شده است.

دادگاه در بررسی‌های خود هفت نفر را متهم کرده که از بین آنها پنج نفر به طور قطعی محکوم شده‌اند. «ای بی» در واکنش به این رویدادها سوء رفتار تعدادی از کارکنان خود را تأیید کرده و این اقدام را غلط دانسته است. «ای بی» ضمن ابراز تأسف از تلاش برای رسیدگی منصفانه و مناسب به این موضوع خبر داده است.

زوج شاکی می‌گویند به علت این رفتارهای زننده دچار استرس‌ها و فشارهای فراوان روحی و روانی شده‌اند و بسیاری از مشتریان خبرنامه خود را نیز از دست داده‌اند، زیرا آنها نگران بوده اند که قربانیان بعدی حملات و آزارهای کارکنان «ای بی» باشند. مقدار خسارتی که این افراد از «ای بی» طلب کرده‌اند، هنوز اعلام نشده است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

لاوصولی ۳۳ میلیارد تومان از مطالبات شرکت ارتباطات زیرساخت
الزام اپراتورها به اطلاع‌رسانی قبل از قطع تلفن ثابت
رویکرد غیرسازنده فیس‌بوک در زمینه همکاری با رسانه‌های استرالیا
هیچ منعی برای توسعه ارتباطات بین‌الملل وجود ندارد