کارکنان یک شرکت تولیدکننده بازی در آمریکا تظاهرات می کنند


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، بیش از ۸۰۰ تن از کارکنان این شرکت نیز روز گذشته به صورت مکتوب پاسخ اکتیویژن بلیزارد به دادخواست دادگاه در این زمینه را منزجرکننده و نفرت‌انگیز توصیف کرده بودند.

کارکنان این شرکت آمریکایی خواستار ارتقای شرایط کاری برای زنان و سایر گروه‌های حاشیه‌ای و در معرض خطر آزار و اذیت غیراخلاقی هستند.

هسته اولیه اعتراض خیابانی کارکنان اکتیویژن را ۵۰ نفر از کارکنان آن تشکیل می‌دهند و انتظار می‌رود تعداد بسیار بیشتری به این تظاهرات ملحق شوند. قرار است این تظاهرات در دفتر اصلی شرکت یادشده برگزار شود. با توجه به شرایط کرونایی عده‌ای نیز به صورت آنلاین در این تظاهرات شرکت می‌کنند.

سخنگوی تظاهرکنندگان از کارکنان این شرکت خواسته تا بدون واهمه در این اعتراض گروهی شرکت کنند. به گفته وی اکتیویژن باید از وادار کردن کارکنان مورد آزار به مصالحه خودداری کند و سیاست‌های استخدامی خود را در آینده تغییر دهد تا شفافیت بیشتری داشته باشد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

فیس بوک و اینستاگرام هر کلیک کاربر را ردیابی می کنند
تولید ماهواره‌ های خیام ۲، خیام ۳ و خیام ۴ در ایران
آمریکا جمع آوری داده توسط دوربینهای نظارتی را قانونمند می کند
بررسی علل ناکامی آمریکا در مقابله با فناوری‌های چینی