کارگاه منطقه ای اینترنت اشیا در ایران برگزار می شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرنگار مهر، با رایزنی های صورت گرفته از سوی ایران با اتحادیه جهانی مخابرات (ITU ) و تصویب کمیته تلفیق برنامه های این اتحادیه در آسیا و اقیانوسیه، برگزاری کارگاه آموزشی اینترنت اشیا ویژه کارشناسان و مدیران حوزه ICT آسیا و اقیانوسیه، به ایران واگذار شد.

این کارگاه با حضور اساتیدی از ITU و رئیس گروه مطالعاتی اینترنت اشیا و شهرهای هوشمند این اتحادیه و نیز مدرسان داخلی برگزار می شود.

کمیته راهبردی به منظور استفاده بهینه از این کارگاه و لحاظ کردن دیدگاههای بخش صنعت، رگولاتوری و دانشگاهها در دانشکده پست و مخابرات تشکیل شده است که با درنظرگرفتن نقطه نظرات بخش های مختلف، نسبت به اصلاح و تغییر عناوین پیشنهاد شده از سوی اتحادیه جهانی مخابرات، اقدام شده است.

این کارگاه از ۱۷ تیرماه، به مدت چهار روز در تهران برگزار می شود و ثبت نام علاقه مندان به حضور در کارگاه منطقه ای اینترنت اشیا (IOT) از طریق مراجعه به درگاه اینترنتی دانشکده پست و مخابرات، ممکن است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

اختلال گسترده ۸ ساعته اینترنت رایتل، ایرانسل وADSL در جنوب تهران
ایجاد پارک اقتصاد دیجیتال در استان سمنان بررسی شد
انبارهای رباتیک آمازون به کارگران آسیب می رسانند
کشف آسیب پذیری خطرناک در اینستاگرام/ جاسوسی از کاربران