کتاب زبان بدن نوشته آلن پیز با ترجمه امیرحسین نوریان به چاپ سوم رسید


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

دنیای تبلیغات– کتاب زبان بدن نوشته آلن پیز با ترجمه امیرحسین نوریان با تیراژ هزار نسخه به چاپ سوم رسید.
این کتاب یکی از معروف ترین کتب زبان بدن دنیاست که به بسیاری از زبان های دنیا ترجمه و بارها تجدید چاپ شده است. الن پیز که سالها عمرش را صرف تحقیقات علمی گسترده در زبان بدن نموده است در این کتاب مفاهیم و معانی رفتارهای غیرکلامی انسان ها را تشریح می‌کند. این کتاب از مهم ترین منابع علم رفتار شناسی است و در بسیاری از دانشگاه های جهان در رشته بازرگانی تدریس می شود.
از آنجا که در صداقت این رفتارهای غریزی اختیار انسان وجود ندارد، خواننده می تواند فارغ از حرف ها و سخنان فرد مقابل، از روی این رفتارها نیت و میزان تطابق حرف ها با ماهیت و واقعیت را دریابد.
مترجم کتاب، امیرحسین نوریان نیز سالهاست که در حوزه بازرگانی در بنگاه‌های بزرگ اقتصادی فعالیت دارد و پیش از این کتابی با تالیف وی با عنوان “با بزرگان بازاریابی ایران” منتشر شده بود.
خواندن این کتاب مخصوصا برای افرادی که در حوزه تجارت، از مذاکرات بازرگانی استفاده می کنند توصیه می گردد.
این کتاب در ۲۵۰ صفحه توسط انتشارات رازنهان با قیمت ۴۹ هزار تومان منتشر شده و در کتاب فروشی‌های معتبر کشور قابل تهیه است.


هنوز در کانال تلگرام دنیای تبلیغات عضو نشده‌اید؟

[تعداد: ۰   میانگین:  ۰/۵]


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

۱۰۰ هزار گوشی در کشور آلوده به بدافزارهای شایع اندرویدی شدند
پخش ویژه‌برنامه «مهنا» در استقبال از ماه مبارک رمضان
فناوری موتور «چرخ عکس العملی ماهواره» تجاری سازی شد
۵ مرکز نوآوری در حوزه اقتصاد دیجیتال تجهیز شدند