کدام اپراتور تلفن همراه کشور به صرفه‌ترین تعرفه مکالمه را دارد؟


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، شرکت خدمات ارتباطی رایتل با اتکا به تعهد و مشتری‌مداری به‌صرفه‌ترین تعرفه مکالمه را در اختیار مشترکین خود قرار می‌دهد.

برقراری تماس درون شبکه این اپراتور (از خطوط رایتل به رایتل) با تعرفه ۷ تومان برای هر دقیقه مکالمه، اعلام شد. برای مثال بهای یک ساعت تماس تلفنی با سیم کارت رایتل ۴۲۰ تومان است.

این شرکت خدمات ارتباطی که پیش از این طی طرحی با عنوان «مکالمه رایگان رایتلی» تماس درون شبکه خود را به مشترکین بدون دریافت هزینه ارائه می‌داد، درحال حاضر و با وجود تمایل به ادامه این طرح، بر اساس مقررات مدون، امکان ارائه این سرویس را ندارد و تعرفه ۷ تومان در هر دقیقه مکالمه برای مشترکین این اپراتور، محاسبه می‌شود.

گفتنی است، با استناد به جدیدترین اطلاعات دریافتی مربوط به تعرفه‌های مکالمه اپراتورهای ارتباطی، تعرفه رایتل با هدف مقرون به صرفه‌ترین نرخ برای مشترکین، منظور شده‌است و تعرفه اپراتورهای دیگر تقریبا ۱۲ برابر این نرخ است.

رایتل که پیش از این با عنوان سومین اپراتور سراسری تلفن همراه شناخته شده‌است، بیش از یکسال پیش و با اجرای طرح «مکالمه رایگان» عنوان اولین را در کارنامه کاری خود ثبت کرد؛ اولین اپراتوری که هزینه مکالمه را رایگان کرد.

طرحی ‌که اگرچه با هدف زنده نگه‌داشتن فرهنگ همدلی، کسب اطلاع از احوال خانواده و بستگان، در راستای ارتقای سطح روحیه و تقویت بهره‌وری ملی و نزدیکی دل‌ها با وجود حفظ فاصله هوشمند اجتماعی در روزهای سرنوشت‌ساز مبارزه با کرونا، پایه‌گذاری شد، اما قدم‌هایی در جهت تحقق باورهای محوری این شرکت در دست‌یابی به افقی تازه در عرصه ارتباطات، فرصت تجربه پیشرفت‌ها در عرصه فناوری مخابراتی از طریق ارائه خدمات هیجان‌انگیز، هوشمند و درعین حال ساده برای مردم ایران، بود.

باور رایتل این است که کاربری آسان خدمات جدید در زندگی روزمره مردم منجر به اعتلای سطح زندگی و به دنبال آن افزایش بهره‌وری و رضایت‌مندی بیشتر مردم ایران ‌شود.

در همین حال، رایتل با ارائه طرح «خانواده دکا»، با ایجاد فرصتی برای مدیریت هزینه‌ها، تجربه‌ای جدید از لذت ارتباط با دوستان و نزدیکان را به همراه آورده است. به عنوان مثال، در طرح « دکا » ۱۰ هزار دقیقه مکالمه با سیم‌کارت رایتل معادل ۱۲ هزار تومان، محاسبه می‌شود.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

همکاری با چین برای «ملی کردن اینترنت» شایعه است
کمیته زیرمجموعه سنا قانون جدید علیه شرکت‌های فناوری را تایید کرد
اعطای تسهیلات برای بومی سازی تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری
راه اندازی ۵G در آمریکا شرکت های هواپیمایی بین المللی را ترساند