کرونا مانع حضور ال جی در کنگره جهانی موبایل شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، کنگره جهانی موبایل یک رویداد بین المللی است که تازه های فناوری شبکه و تلفن های هوشمند را به نمایش می گذارد.

هرچند مدت زمان کوتاهی تا برگزاری این رویداد در ۲۰۲۰ میلادی باقی مانده اما اخبار درباره شیوع ویروس کرونا  بسیاری از شرکت ها را نگران کرده است. در همین راستا شرکت ال جی تصمیم گرفته در این  رویداد شرکت نکند.

این شرکت کره ای در ایمیلی به خبرنگاران نوشته است: با توجه به آنکه  ایمنی و سلامت کارمندان و عموم مردم اهمیت زیادی دارد، ال جی تصمیم گرفته از  شرکت و نمایش محصولاتش در کنگره جهانی موبایل ۲۰۲۰ در بارسلونا خودداری کند. این تصمیم  در راستای توصیه کارشناسان بهداشتی است و از سفر صدها کارمند شرکت در پروازهای بین المللی جلوگیری می کند.

البته ال جی اعلام کرده در آینده نزدیک مراسمی جداگانه برای  معرفی موبایل های خود در ۲۰۲۰ برگزار می کند.

 ال جی نخستین شرکت بزرگی است که از شرکت در کنگره جهانی موبایل به طور کامل کنار کشیده است. این درحالی است که شرکت چینی ZTE نیز برنامه های خود برای حضور در نمایشگاه را تغییر داده است. این شرکت نیز اعلام کرده  کنفرانس خبری در کنگره جهانی موبایل برگزار نمی کند.

کنگره جهانی موبایل در ۲۴ فوریه(۵ اسفند) فعالیت خود را آغاز می کند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

موبایل های پرچمدار بدون فناوری دوربین زیر نمایشگر عرضه می شوند
ششمین دوره مسابقات چالش‌های فناوری اطلاعات برگزار می شود
تبریک دبیر شورای عالی فضای مجازی به رئیس جمهور منتخب
حمایت از حضور مستقل شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه الکامپ