کلینتون: ترامپ خرِ دهه اخیر است / ترامپ: برایم خرِ روز بودن موهبت است!


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

رسانه تبلیغات - مجری تبلیغات۰


بدون دیدگاه

کلینتون: ترامپ خرِ دهه اخیر است /  ترامپ: برایم خرِ روز بودن موهبت است!

دنیای تبلیغات- ظبق قوانین تبلیغاتی آمریکا چه برای کالاها و چه انتخابات، حرف زدن در باره رقبا آزاد است. که مثال های مشهورش تحقیرهای مدام کوکا و پپسی است. این بار اما این قانون خود را در انتخابات با وضوح بیشتری نشان داده است. به گزارش نشریه آمریکایی «پولیتیکو،» هیلاری کلینتون، نامزد دموکرات انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۲۰۱۶ آمریکا در مصاحبه با شوی رادیویی «برکفست کلاب» در رادیوی نیویورک، دونالد ترامپ، نامزد پیشتاز حزب رقیب، را «خر دهه اخیر» نامید.

کلینتون در ادامه گفت: ترامپ من را می‌ترساند. چیزهایی که او می‌گوید برای آمریکا مناسب نیست. سخنان او نه تنها توهین‌آمیز، بلکه خطرناک است. منظورم این است که او مردم را به جان هم می‌اندازد و باعث ایجاد خشونت می‌شود. کارهایی که او می‌کند خلاف طبیعت بشر و تخطی از ارزش‌های آمریکا و نیویورک است.

در این برنامه رادیویی بخشی وجود دارد که در آن «خر روز» مشخص می‌شود. در ماه ژانویه (۳۱ روز منتهی به ۱۲ بهمن) خود کلینتون نیز به همین عنوان نامیده شده بود. این ایستگاه رادیویی دلیل این امر را روش غیرطبیعی کلینتون در استفاده از فرهنگ  و تاریخ سیاهپوستان برای نزدیک شدن به آن‌ها عنوان کرده بود.

او پس از کسب این عنوان ناخوشایند و با اشاره به نماد حزب دموکرات گفته بود: «من یک دموکرات هستم. بنابراین برای من خر روز بودن موهبت است.»  به جز کلینتون، نامزدهای دیگری مانند «برنی سندرز» و دونالد ترامپ نیز به این نام خوانده شده‌اند.

ترامپ ۲۹ فوریه (۱۰ اسفند ۹۴) به دلیل امتناع از محکوم کردن حمایت «دیوید دیوک،» رهبر نژاد پرست سابق گروه «کو کلاکس کلان» از خود، خر روز لقب گرفته بود.


Print Friendly and PDF

برای دریافت آخرین مطالب، اخبار و تحلیل های دنیای تبلیغات پست الکترونیک خود را در کادر روبرو وارد نمایید و ایمیل ارسالی را تائید نمایید تا هیچ مطلبی را از دست ندهید!کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

دیدگاهتان را بنویسید