کمپین تشخیص سرطان سینه / صابون نجات دهنده جان خانمها + ویدیو


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

رسانه تبلیغات - مجری تبلیغات۰


بدون دیدگاه

کمپین تشخیص سرطان سینه / صابون نجات دهنده جان خانمها + ویدیو

دنیای تبلیغات-ثریا نوروزی- با اینکه بسیاری از زنان میدانند باید مرتب برای تشخیص زود هنگام سرطان سینه چکاب کنند اما در عمل تعداد کمی این کار را انجام میدهند. در سنگاپور سرطان سینه شایع ترین سرطان در میان زنان است و به همین دلیل بنیاد سرطان سینه کمپینی تحت عنوان “صابون نجات دهنده بانوان” اجرا کرده تا بتواند آگاهی را در بین زنان افزایش دهد تا شاید بتواند در نهایت جان زنان را از مرگ بر اثر این سرطان نجات دهد. طی این کمپین زنانی که سابقا دچار این سرطان بوده اند و خوشبختانه جان سالم بدر برده اند به شکرانه سلامتیشان با همکاری این بنیاد و یک کارگاه صابون سازی هنری اقدام به تولید صابونهایی به شکل گل رز کرده اند. شاید بپرسید صابون چه نقشی میتواند در آگاه سازی زنان در این امر داشته باشد. با دیدن ویدیویی که با این زنان مصاحبه شده متوجه میشویم که تمامی این خانمها وجود توده سرطانی در سینه شان را اولین بار در حمام و طی شستشوی بدن متوجه شده اند. خانمها این صابونها را به خانمهای دیگری که دوستشان دارند و  زندگی آنها برایشان مهم است هدیه خواهند داد تا به آنها یادآوری کنند در حین استحمام بیشتر به خود توجه کنند.

ladysaver fi 241x300 کمپین تشخیص سرطان سینه / صابون نجات دهنده جان خانمها + ویدیو

با هم پای حرفهای این خانمها بنشینیم.

(این مطلب از سوی دنیای تبلیغات، با حمایت مالی شبکه تبلیغات (ای نتورک)٬ که یک سرویس‌دهنده آنلاین برای تبلیغات اینترنتی است تهیه شده است)

[دانلود]

نویسنده :

دبیر سرویس بین الملل دنیای تبلیغات
کارشناسی ارشد مدیریت راهبردی کسب و کار با گرایش بازاریابی ,کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی و کارشناسی زبان فرانسه ,مسئول خریدهای خارجی شرکت مارگارین


Print Friendly and PDF

برای دریافت آخرین مطالب، اخبار و تحلیل های دنیای تبلیغات پست الکترونیک خود را در کادر روبرو وارد نمایید و ایمیل ارسالی را تائید نمایید تا هیچ مطلبی را از دست ندهید!
لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید