کمک ۵۰ میلیون دلاری اینتل به مقابله با ویروس کرونا


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دیجیتال ترندز، شرکت اینتل اعلام کرده ۵۰ میلیون دلار به تلاش برای مقابله با ویروس کرونا کمک می‌کند. این کمک شامل اقداماتی برای ارتقای مراقبت‌های درمانی از بیماران، تسهیل فرایند یادگیری آنلاین و سرمایه گذاری در تحقیقات علمی برای درمان ویروس کووید ۱۹ است.

«باب سوان» مدیر ارشد اجرایی اینتل در این باره می‌گوید: جهان برای مقابله با کووید ۱۹ با چالش عظیمی روبرو است. شرکت اینتل تصمیم دارد دسترسی به فناوری‌هایی که برای مقابله با پاندمیک هستند را تسریع کند.

این شرکت اعلام کرده ۴۰ میلیون دلار از سرمایه گذاری مذکور به شرکا و کسب وکارش تعلق می‌گیرد تا سرعت تشخیص این ویروس مرگبار را تسریع و به کاهش بار سیستم‌های خدمات درمانی و بهداشتی کمک کنند.

۱۰ میلیون دلار دیگر نیز به یک صندوق نوآوری تعلق می‌گیرد که صرف پروژه‌هایی به رهبری کارمندان برای مقابله با ویروس کرونا می‌شود.

اینتل قبلاً اعلام کرده بود ۱۰ میلیون دلار برای مقابله با ویروس کرونا نیز سرمایه گذاری می‌کند. این مبلغ شامل اهدای بیش از یک میلیون ماسک، دستکش و تجهیزات حفاظتی برای کادر درمان در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا بود.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

رئیس گوگل خواستار برابری نژادی در امریکا شد
هوش مصنوعی جهش آینده کرونا را پیش بینی می‌کند
۷۰ هزار سیم کارت مزاحم پیامکی در ۳ ماه قطع شد
الون ماسک خواهان تجزیه آمازون شد