گرانبهاترین مارک های تجاری جهان


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

710187 982 گرانبهاترین مارک های تجاری جهان

۲٫ APPLE

شرکت آمریکایی اپل، تولید کننده کامپیوتر ،تلفن همراه ، وسایل جانبی الکترونیکی و برنامه های کاربردی  در جهان است . این شرکت معتبر ترین و گرانترین مارک های تجارت  را به خود اختصاص داده است ، ارزش این نام تجاری ۱۴۷,۸۸۰ میلیون دلار است.

710188 613 گرانبهاترین مارک های تجاری جهان

۳٫ IBM

IBM یکی از برجسته ترین شرکت های تولید کننده نرم افزار  و سخت افزار کامپیوتر و بزرگترین مشاور در زمینه ی فناوری اطلاعات در جهان است ، این شرکت بزرگ معتبر ترین و گرانترین مارک تجاری به ارزش ۱۰۷,۵۴۱ میلیون دلار را داراست.

710189 464 گرانبهاترین مارک های تجاری جهان

۴٫ MICROSOFT

شرکت مایکروسافت بزرگترین تولید کننده سیستم عامل ویندوز در جهان است ، مارک تجاری ،این شرکت به ارزش ۹۰,۱۸۵ میلیون دلار است.

710190 528 گرانبهاترین مارک های تجاری جهان

۵٫  McDonald’s

مک دونالد، بزرگترین رستوران زنجیره ای جهان است که بیش از ۳۵,۰۰۰ شعبه ،در ۱۱۹ کشور را دارد، این رستوران زنجیره ایی گرانترین برند تجاری جهان را دارد که ارزش آن ۸۵,۷۰۶ میلیون دلار است.

710191 220 گرانبهاترین مارک های تجاری جهان

۶٫ COCA-COLA

شرکت کوکاکولا یک شرکت صنایع غذایی آمریکایی است که تمرکز اصلی این شرکت به تولید نوشابه های غیر الکلی معطوف می باشد، آرم کوکاکولا یکی از معروفترین نمادها به سبک غربی جهان است که ارزش نام تجاری این شرکت ۸۰,۶۸۳ میلیون دلار است.

710192 431 گرانبهاترین مارک های تجاری جهان

۷ . VISA

VISA یک شرکت آمریکایی جهانی در ارائه خدمات مالی است، که وظیفه ی تسهیلات مبادلات مالی الکترونیکی در سراسر جهان را بر عهده دارد، عمدتا کارت های اعتباری و کارت های نقدی با نشان تجاری VISA انجام می شود.ارزش نام تجاری این شرکنت معتبر ۷۹,۱۹۷ میلیون دلار است.

710193 801 گرانبهاترین مارک های تجاری جهان

۸٫ AT & T

AT & T بزرگترین شرکت مخابرات تلفن ثابت، سرویس دهنده اینترنت، اشتراک تلوزیون های اینترنتی و دومین اپراتور تلفن همراه در آمریکای جنوبی است. ارزش نام تجاری ای شرکت قدرتمند و بزرگ ۷۷,۸۸۳ میلیون دلار است.

710194 685 گرانبهاترین مارک های تجاری جهان

۹٫  MARLBORO

MARLBORO یکی از پر فروش ترین مارک سیگار در جهان است ، فیلیپ مورس دارندی  این مارک تجاری جهانی است که ارزش آن ۶۷,۳۴۱ میلیون دلار است.

710195 545 گرانبهاترین مارک های تجاری جهان

۱۰٫ AMAZON

AMAZON بزرگترین شرکت تجارت الکترونیک آمریکایی است که محصولات متنوعی در فروش کتاب، سی دی و فیلم به طور کاملا آنلاین را ارائه می دهد. برند آمازون گرانترین مارک جهان است که قیمت ۶۴,۲۵۵ میلیون دلار را دارد.

710196 570 گرانبهاترین مارک های تجاری جهانلینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید