گزارش عملکرد چهار ساله سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات منتشر شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رگولاتوری، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی این گزارش را با هدف شفاف سازی، دسترسی آزاد به اطلاعات و ارائه گزارش به مردم منتشر کرده است.

این گزارش در ۵ فصل شامل رگولاتوری در یک نگاه، وضعیت شاخص‌های ارتباطی، اهداف کلیدی رگولاتوری و دستاوردها، چالش‌ها و راهکارها تهیه شده است.

از جمله بخش‌های این گزارش می‌توان به مشارکت فعالانه در توسعه بازار، ایجاد فضای رقابتی منصفانه، حمایت از حقوق مصرف کننده، تسهیل دسترسی مردم به خدمات ارتباطی، استیفای حقوق مردم، راستای صیانت از منابع ملی و … اشاره کرد.

در این گزارش به مهمترین دستاوردهای رگولاتوری در چهار سال گذشته اشاره شده است که از جمله آن می‌توان از توسعه خدمات ارتباطی در روستاها، توسعه پوشش جاده‌ای کشور، کاهش زمان رسیدگی به شکایات ثبت شده در سامانه ۱۹۵، توسعه شاخص‌های کلیدی بخش ICT، افزایش سرانه میانگین دیتای کشور و مشارکت فعالانه در توسعه بازار و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان نام برد.

متن کامل این گزارش در این لینک آمده است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

فیس بوک و اینستاگرام هر کلیک کاربر را ردیابی می کنند
تولید ماهواره‌ های خیام ۲، خیام ۳ و خیام ۴ در ایران
آمریکا جمع آوری داده توسط دوربینهای نظارتی را قانونمند می کند
بررسی علل ناکامی آمریکا در مقابله با فناوری‌های چینی