گزارش میزان توسعه شبکه ملی اطلاعات به مراجع عظام ارائه شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر، حمید فتاحی معاون وزیر ارتباطات و رئیس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت در شبکه اجتماعی اینستاگرام نوشت: همواره علما با توجه به جایگاه مردمی خود، دغدغه هایی نسبت به بهره گیری از فرصت های فضای‌ مجازی و مقابله با خطرات موجود در آن داشته اند که نیاز به ارائه مستمر گزارش از سوی نهادهای مسئول و کسب رهنمودهای ایشان و هم‌اندیشی در این حوزه است.

وی ادامه داد: دراین زمینه افتخار ارائه گزارش در زمینه اقدامات انجام شده در توسعه شبکه ملی اطلاعات به مراجع گرانقدر تقلید حضرات عظام آیت الله مکارم شیرازی، جوادی آملی و فاضل لنکرانی را پیدا کردم. ایشان ضمن ابراز خشنودی از اقدامات صورت گرفته، از تلاش های وزارت ارتباطات در توسعه محتوای سالم در فضای مجازی به خصوص «کودک و اینترنت» قدردانی کردند.

فتاحی گفت: مسلما در حوزه های کارشناسی مانند فضای‌مجازی گفتگو و همدلی راهگشاتر از ارائه گزارش های با ملاحظات سیاسی است. امیدوارم با رهنمودها و دعای‌خیر ایشان، بتوانیم آینده روشن تر از همیشه را رقم بزنیم.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

استفاده از تجربه های دفاع مقدس برای تحقق شعار «آینده روشن»
قیمت گوشی وان پلاس ۸ تی مشخص شد
بایگانی مدارک هویتی مشتریان در دفاتر پیشخوان غیرقانونی است
خدمات پزشکی و حمل و نقل بر بستر ۵G ارائه می شود