گلکسی نوت۹ مجهز به حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر  به نقل از بیزینس اینسایدر، گلکسی نوت  آتی سامسونگ مجهز به فناوری خواهد شد که اپل به دلیل مشکلات تولیدی، در آیفون X از آن استفاده نکرد.

 گلکسی نوت ۹ احتمالا  مجهز به یک حسگر اثرانگشت زیر نمایشگر باشد. به گفته مینگ چی کو یکی از تحلیلگران موسسه KGI Securities  این موبایل در نیمه دوم ۲۰۱۸ رونمایی خواهد شد.

 به هرحال وجود حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر بدان معناست که کاربران نوت ۹ می توانند با قراردادن انگشت خود روی صفحه نمایش، قفل آن را باز کنند.

اپل قصد داشت از این فناوری در آیفون X استفاده کند اما به دلیل نزدیک شدن موعد رونمایی از آن صرف نظر کرد.

در این میان سه شرکت می توانند قطعات مورد نیاز سامسونگ برای دسترسی به این فناوری را فراهم کنند. شرکت کره ای Beyond Eyes و Samsung LSI(یکی از زیرمجموعه های سامسونگ) قطعات نمونه مورد نیاز برای این فناوری را بارگیری کرده اند.

البته این کارشناس فناوری تخمین می زند شرکت Egis که هم اکنون حسگرهای استاندارد اثرانگشت را  برای سامسونگ فراهم می کند نیز یکی از گزینه های احتمالی برای فراهم کردن قطعات مورد نیاز باشد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

۲ طرح اختراعی فضایی گواهی اعتبارسنجی علمی دریافت کردند
چند دادستان آمریکایی خواهان تجزیه بخش تبلیغاتی گوگل شدند
رئیس گوگل خواستار برابری نژادی در امریکا شد
هوش مصنوعی جهش آینده کرونا را پیش بینی می‌کند